Miley Cyrus zaśpiewała utwór Nine Inch Nails w serialu "Black Mirror"

06.06.2019 12:34
Miley Cyrus zaśpiewała utwór Nine Inch Nails w serialu "Black Mirror" Fot. : kadr z wideo

Najnowszy sezon serialu "Black Mirror" jest już dostępny na platformie Netflix. Uwagę widzów przykuł jeden element, który pojawił się w drugim odcinku.

Premiera "Black Mirror" odbyła się 5 czerwca 2019 roku. W serialu przedstawiono trzy historie, a każda z nich opowiadała zupełnie o czymś innym. Pierwszy przedstawiał historię taksówkarza, drugi życie samotnej nastolatki, a ostatni spotkanie znajomych ze studiów. W odcinku "Rachel, Jack and Ashley, too" wystąpiła Miley Cyrus. Ten odcinek jest opowieścią o samej wokalistce i młodych dziewczynach, które podobnie jak ona, są uwięzione w machinie pieniędzy i oczekiwań.

Miley Cyrus zaśpiewała piosenkę Nine Inch Nails w "Black Mirror"

Uwagę widzów przykuł fragment, w którym postać grana przez Miley Cyrus wykonała utwór "Head Like A Hole" z repertuaru Nine Inch Nails. Poniżej możecie usłyszeć rockowy utwór w wykonaniu Miley... a raczej Ashley O.

Przeczytaj także

W tym odcinku wykorzystany został jeszcze jeden utwór grupy Nine Inch Nails. Mowa o "Right Where It Belongs". Wykorzystanie piosenek rockowej grupy sprawiło, że zespół rozpoczął oficjalną współpracę z serialem i wypuścił koszulki, które można już nabyć na stronie zespołu.

To nie pierwszy raz, kiedy twórcy wykorzystują utwory grupy Nine Inch Nails. Zespół ma na swoim koncie również występ w popularnym serialu. Mowa o "Twin Peaks", w którym kapela wystąpiła jako zespół grający koncert w barze Bang Bang.

Zobacz także: Nine Inch Nails sprzedaje swoje koszulki z motywem "Black Mirror"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.