Miley Cyrus zaśpiewała utwór Nine Inch Nails w serialu "Black Mirror"

06.06.2019 12:34
Miley Cyrus zaśpiewała utwór Nine Inch Nails w serialu "Black Mirror" Fot. : kadr z wideo

Najnowszy sezon serialu "Black Mirror" jest już dostępny na platformie Netflix. Uwagę widzów przykuł jeden element, który pojawił się w drugim odcinku.

Premiera "Black Mirror" odbyła się 5 czerwca 2019 roku. W serialu przedstawiono trzy historie, a każda z nich opowiadała zupełnie o czymś innym. Pierwszy przedstawiał historię taksówkarza, drugi życie samotnej nastolatki, a ostatni spotkanie znajomych ze studiów. W odcinku "Rachel, Jack and Ashley, too" wystąpiła Miley Cyrus. Ten odcinek jest opowieścią o samej wokalistce i młodych dziewczynach, które podobnie jak ona, są uwięzione w machinie pieniędzy i oczekiwań.

Miley Cyrus zaśpiewała piosenkę Nine Inch Nails w "Black Mirror"

Uwagę widzów przykuł fragment, w którym postać grana przez Miley Cyrus wykonała utwór "Head Like A Hole" z repertuaru Nine Inch Nails. Poniżej możecie usłyszeć rockowy utwór w wykonaniu Miley... a raczej Ashley O.

Przeczytaj także

W tym odcinku wykorzystany został jeszcze jeden utwór grupy Nine Inch Nails. Mowa o "Right Where It Belongs". Wykorzystanie piosenek rockowej grupy sprawiło, że zespół rozpoczął oficjalną współpracę z serialem i wypuścił koszulki, które można już nabyć na stronie zespołu.

To nie pierwszy raz, kiedy twórcy wykorzystują utwory grupy Nine Inch Nails. Zespół ma na swoim koncie również występ w popularnym serialu. Mowa o "Twin Peaks", w którym kapela wystąpiła jako zespół grający koncert w barze Bang Bang.

Zobacz także: Nine Inch Nails sprzedaje swoje koszulki z motywem "Black Mirror"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.