W Milionerach padło pytanie o Leonarda Cohena warte 75 tysięcy złotych. Uczestnik nie znał odpowiedzi

Aleksandra Degórska
28.03.2019 11:50
W Milionerach padło pytanie o Leonarda Cohena warte 75 tysięcy złotych. Uczestnik nie znał odpowiedzi Fot. Bartosz KRUPA/East News

Uczestnik teleturnieju Milionerzy źle odpowiedział na muzyczne pytanie i tym samym ominęła go szansa na wygranie 75 tysięcy złotych.

W teleturniejach uczestnicy muszą pochwalić się wiedzą z różnych dziedzin i nie brakuje również muzycznych pytań. W popularnym teleturnieju Milionerzy, prowadzący Hubert Urbański już niejednokrotnie wyczytywał pytania związane z rockowymi czy alternatywnymi brzmieniami i często okazuje się, że uczestnicy mają problemy z takimi zagadnieniami. W ostatnim odcinku programu kolejny raz mieliśmy do czynienia z muzyką - sprawdźcie, czy udałoby się Wam prawidłowo odpowiedzieć.

Milionerzy: Pytanie o Leonarda Cohena za 75 tysięcy złotych

Marcin Grochala z Torunia wszedł do finału i kontynuował swoją grę 27 marca 2019. Uczestnik miał trudności z muzycznym pytaniem wartym 75 tysięcy złotych, które dotyczyło twórczości Leonarda Cohena. Hubert Urbański przeczytał następujące pytanie:

Do kogo Leonard Cohen w obronie więzionego studenta wysłał z samolotu depeszę z biblijnym cytatem: "Oby Bóg zmiękczył serce faraona?".

Uczestnik miał do wyboru następujące odpowiedzi: Józef Piłsudski, Bolesław Bierut, Władysław Gomułka i Wojciech Jaruzelski. Marcin Grochola od razu odrzucił dwie pierwsze odpowiedzi i długo zastanawiał się, czy wybrać Gomułkę czy Jaruzelskiego. Ostatecznie zdecydował się na Władysława Gomułkę, co było nieprawidłową odpowiedzią. Leonard Cohen wysłał depeszę do Wojciecha Jaruzelskiego. Uczestnik wyznał, że jest fanem Leonarda Cohena, ale niestety nie znał prawidłowej odpowiedzi i zakończył grę z wygraną 40 tysięcy złotych.

Przeczytaj także

Milionerzy: muzyczne pytania w teleturnieju

W najnowszym sezonie teleturnieju Huber Urbański zapytał o instrument muzyczny, jak również piosenkę z serialu "Westworld". Nie zabrakło też pytania o wokalistę Genesis, które warte było 75 tysięcy złotych.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.