21.09.2018 17:12

Milionerzy: pytanie o znany rockowy zespół. Uczestniczka nie znała odpowiedzi

W znanym programie rozrywkowym padło pytanie o wykonawców coveru „Cat's in the Cradle”, oryginalnie zaśpiewanego przez Harry'ego Chapina. Znacie odpowiedź?

Milionerzy
foto: materiały prasowe

W amerykańskiej wersji „Milionerów” padło pytanie o cover utworu „Cat's in the Cradle”, który w oryginale był wykonywany przez Harry'ego Chapina. Zagadka była warta „tylko” 400 dolarów, a odpowiedzieć na nie miała przemiła pani w średnim wieku. Dodatkowo w pytaniu została nawet zawarta podpowiedź - wiedzieliśmy, że utwór został wydany w 1992 roku.

Niestety, droga pani postanowiła odpowiedzieć na pytanie źle i zamiast wybrać zespół Ugly Kid Joe, postawiła na Destiny's Child, czyli pierwszą formację Beyonce. Innymi propozycjami były Boyz II Men oraz Pretty Boy Floyd. Chłopaki z Ugly Kid Joe postanowili nie komentować sprawy i jedynie podzielili się na swoim Instagramie obrazkiem z programu:

Zespoły rockowe w programach rozrywkowych

A dla tych, którzy w 1992 nie byli jeszcze w planach swoich rodziców, małe przypomnienie przeboju Ugly Kid Joe, czyli ich wersja „Cat's in the Cradle”:

Pozostając jeszcze chwilę przy „Milionerach” - Hubert Urbański pytał swoich uczestników o to, na jakim instrumencie gra Carlos Santana a także nie zapomniał o sprawdzeniu wiedzy na temat przebojów Zbigniewa Wodeckiego. Momentami jego pytania mogły zaskoczyć nawet najbardziej zatwardziałych znawców muzyki - jedno z pytań o wielką stawkę brzmiało: „który z artystów w 1993 roku zmienił swój pseudonim na znak graficzny?”. Cieszyć mogli się za to fani grupy Coma, bo jedno z pytań Urbańskiego dotyczyło Piotra Roguckiego.

Muzyczne pytania w programie Jeden z dziesięciu

W jednym z odcinków prowadzonego brawurowo przez Rafała Brzozowskiego „Koła Fortuny” padło pytanie o znanego perkusistę i wokalistę, Phila Collinsa. Niestety, podczas udzielania odpowiedzi uczestnik zaliczył niezłą wpadkę. Natomiast w programie „Jeden z dziesięciu”, wyemitowanym na początku kwietnia 2018 roku, najlepszy prowadzący w historii polskiej telewizji, czyli Tadeusz Sznuk, zapytał: „Du Hast” i „Amerika” to największe przeboje którego z zespołów? Uczestniczka mogła wybrać między Rammstein a Apocalyptiką i niestety wybrała odpowiedź nieprawidłową.

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Milionerzy