Milionerzy: pytanie o znany rockowy zespół. Uczestniczka nie znała odpowiedzi
Kamil Kacperski
21.09.2018 17:12
Milionerzy: pytanie o znany rockowy zespół. Uczestniczka nie znała odpowiedzi Fot. materiały prasowe

W znanym programie rozrywkowym padło pytanie o wykonawców coveru „Cat's in the Cradle”, oryginalnie zaśpiewanego przez Harry'ego Chapina. Znacie odpowiedź?

W amerykańskiej wersji „Milionerów” padło pytanie o cover utworu „Cat's in the Cradle”, który w oryginale był wykonywany przez Harry'ego Chapina. Zagadka była warta „tylko” 400 dolarów, a odpowiedzieć na nie miała przemiła pani w średnim wieku. Dodatkowo w pytaniu została nawet zawarta podpowiedź - wiedzieliśmy, że utwór został wydany w 1992 roku.

Niestety, droga pani postanowiła odpowiedzieć na pytanie źle i zamiast wybrać zespół Ugly Kid Joe, postawiła na Destiny's Child, czyli pierwszą formację Beyonce. Innymi propozycjami były Boyz II Men oraz Pretty Boy Floyd. Chłopaki z Ugly Kid Joe postanowili nie komentować sprawy i jedynie podzielili się na swoim Instagramie obrazkiem z programu:

Zespoły rockowe w programach rozrywkowych

A dla tych, którzy w 1992 nie byli jeszcze w planach swoich rodziców, małe przypomnienie przeboju Ugly Kid Joe, czyli ich wersja „Cat's in the Cradle”:

Pozostając jeszcze chwilę przy „Milionerach” - Hubert Urbański pytał swoich uczestników o to, na jakim instrumencie gra Carlos Santana a także nie zapomniał o sprawdzeniu wiedzy na temat przebojów Zbigniewa Wodeckiego. Momentami jego pytania mogły zaskoczyć nawet najbardziej zatwardziałych znawców muzyki - jedno z pytań o wielką stawkę brzmiało: „który z artystów w 1993 roku zmienił swój pseudonim na znak graficzny?”. Cieszyć mogli się za to fani grupy Coma, bo jedno z pytań Urbańskiego dotyczyło Piotra Roguckiego.

Muzyczne pytania w programie Jeden z dziesięciu

W jednym z odcinków prowadzonego brawurowo przez Rafała Brzozowskiego „Koła Fortuny” padło pytanie o znanego perkusistę i wokalistę, Phila Collinsa. Niestety, podczas udzielania odpowiedzi uczestnik zaliczył niezłą wpadkę. Natomiast w programie „Jeden z dziesięciu”, wyemitowanym na początku kwietnia 2018 roku, najlepszy prowadzący w historii polskiej telewizji, czyli Tadeusz Sznuk, zapytał: „Du Hast” i „Amerika” to największe przeboje którego z zespołów? Uczestniczka mogła wybrać między Rammstein a Apocalyptiką i niestety wybrała odpowiedź nieprawidłową.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.