13.03.2017 10:04

Mini Iron Maiden w coverze „Ghost of the Navigator”

Te dzieciaki naprawdę świetnie udawały muzyków kapeli i udowodniły, że dobrym aktorem można być już w młodym wieku.

Mini Iron Maiden w coverze „Ghost of the Navigator”
foto: kadr z wideo

Iron Maiden ma sporo ciekawych cover bandów, m.in. Iron Maidens, w którym urodziwe panie wykonują repertuar kapeli. Kobiety przyjęły pseudonimy nawiązujące do muzyków i wymiatają na scenie, aż lecą iskry, zresztą gitarzystka Nita Strauss dołączyła w 2014 roku do zespołu Alice Coopera co świadczy tylko o poziomie gry tych kobiet.

Mamy zatem „babskie” wcielenie Iron Maiden i co więcej, nie brakuje też dzieciaków, które świetnie wcieliły się w muzyków. Na pewno kojarzycie szkolne konkursy, podczas których urwisy udają znanych artystów przy akompaniamencie jakiegoś znanego hitu.

Najwidoczniej w takim odpowiedniku „Mini Playback Show” wzięły udział te szkraby, które przebrały się za Iron Maiden. Mamy zatem małego Bruce'a Dickinsona wywijającego z mikrofonem, miniaturowego Steve'a Harrisa strzelającego z basu czy szalonego Nicko McBraina.

Zobaczcie, jak dzieciaki wczuły się w swoje role w numerze „Ghost of The Navigator”:

Zadbano zarówno o ciuchy, peruki, instrumenty, jak również inne odpowiednie rekwizyty, jak chociażby podest z logo zespołu. Dzieciaki udowodniły, że choć jeszcze są naprawdę małe i ledwo trzymają ciężkie gitary, to wiedzą co to znaczy dobra zabawa przy naprawdę dobrej muzyce. Iron Maiden naprawdę ma powód do dumy, bo jak widać już rosną następcy.

Zresztą czemu się tutaj dziwić, dzieciaki wcale nie są takimi niewinnymi stworzeniami jakby się mogło wydawać. Już od najmłodszych lat urwisy uczą się gry na instrumentach wykonując repertuar Guns N' Roses czy AC/DC i wychodzi im to całkiem nieźle. Aż strach pomyśleć, co będzie za kilka lat skoro już teraz tak dobrze im idzie!

Jak oceniacie występ mini Iron Maiden?

Aleksandra Degórska
Tagi: Iron Maiden Duperele