Minionki na rockowo

Małgorzata Wierzejewska
30.06.2015 17:24
Minionki na rockowo Fot. Pinterest.com/ Nicole Bozo

Rockowe Minionki podbijają internet! W sieci pojawiło się rockowe wideo, a także śmieszne obrazki, przedstawiające sławnych muzyków. Slash i kto jeszcze? Sprawdźcie!

Nie tylko ludzie kochają rocka. Minionki także! Odkąd te małe, żółte stworki stały się hitem internetu i wielkiego ekranu, muzyczne upodobania i wizerunek zmieniają jak rękawiczki. Zobaczcie minionkowo-rockową animację, jaką stworzył Norman Lemes. Uprzedzamy, Minionki śpiewają tu klasyk grupy Kiss „Rock and Roll All Nite”!

To nie wszystko. Teraz Minionki to także najważniejsze postaci rockowej sceny. Przyznacie sami, że Slash wypadł przecież całkiem realistycznie ;) Ciekawi jesteśmy, co powiecie na temat Freddiego Mercury'ego? Wąsy są, biały sceniczny strój też jest... Czegoś brakuje?

foto: Pinterest.com/ Angelo Amos Fot. foto: Pinterest.com/ Angelo Amos

Tymczasem Minionek Lemmy Kilmister to nie taki zwykły Minionek. Spójrzcie, co trzyma w lewej dłoni! Tak, macie rację, to jest alkohol. Dokładniej, niegdyś ukochana przez muzyka whisky!

Choć teraz Lemmy Kilmister twierdzi, że rzucił fajki i tylko od czasu do czasu popija wódkę z sokiem, według krążących o nim legend, taką butelkę whisky wypijał każdego dnia.

Nie wnikamy. Minionek z butelka wygląda całkiem nieźle ;)

foto: Pinterest.com/ Xavier Oliva Fot. foto: Pinterest.com/ Xavier Oliva

Żeby Lemmy Kilmister nie upijał się w samotności, powstał też minionkowy zespół Motorhead!

foto: Pinterest.com/ LaMechellePhotog Fot. foto: Pinterest.com/ LaMechellePhotog

Na koniec mamy dla Was minionkowych panów z Blink 182. Jeszcze z Tomem DeLonge'em!

foto: Pinterest.com/ Teresa Mcgill Fot. foto: Pinterest.com/ Teresa Mcgill

Który z rockowych Minionków podoba się Wam najbardziej?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.