Młody polski zespół coveruje "Sobie i Wam" z Męskiego Grania. Dobrze im wyszło?

02.08.2019 13:43
Młody polski zespół coveruje "Sobie i Wam" z Męskiego Grania. Dobrze im wyszło? Fot. kadr z wideo "Męskie Granie Orkiestra - Sobie i Wam"/youtube.com

Zespół nazywa się 7PO i gra covery utworów, które jak sami twierdzą: "wszyscy znają, lubią i śpiewają!". Wykonawcy mają na koncie tylko 4 koncerty, ale nie widać tego podczas ich występów. Zresztą zobaczcie sami.

7PO (czyżby małe nawiązanie do 3PO z "Gwiezdnych wojen"?) pochwaliło się, że miało okazję wystąpić na Technikaliach Politechniki 2019 i Juwenaliach Gdańskich 2019 u boku największych gwiazd polskiej estrady. Jak powstał zespół? Cóż, jak wykonawcy sami opowiadają: "Powodem istnienia zespołu jest chęć wskoczenia na wyższy poziom dawania radości podczas koncertów. Gramy utwory, które wszyscy znają, ale staramy zachować przy tym oryginalne aranże, jak również dodać coś od siebie, żeby jednak nie być totalnymi odtwórcami".

7PO coveruje "Sobie i Wam" z Męskiego Grania

Jak podaje 7PO: "Numery są starannie wyselekcjonowane, bo w misji i agendzie zespołu nie ma miejsca na mniej znane numery danego wykonawcy w setliście koncertowej. Publiczność ma bawić się na 100% przez cały koncert. Staramy się, żeby nie brzmiało to jak typowy, polski cover band i dążymy do tego, żeby być przysłowiową "wisienką na torcie" wśród cover bandów". Czy im się to udaje? Sprawdźcie sami - oto 7PO w coverze "Sobie i Wam":

Przeczytaj także

Nagranie pochodzi z koncertu w AK PG Kwadratowa z 14 czerwca 2019 roku. Zespół gra w składzie Julia Warnel - wokale, Tomasz Bessr - wokale, Przemek "MUHA" Borawski - gitara basowa, Cezary "Czarol" Borawski - perkusja, Michał Citko - gitara, Mikołaj Bogdański - gitara, Zosia Flis - pianino, Adam Kobas - saksofon, Karol Tchórz - trąbka.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.