09.06.2017 12:20

Młodzież reaguje na reakcję Linkin Park na reakcje młodzieży

Tak, dobrze przeczytaliście. Młodzież trochę się zarumieniła, gdy usłyszała komentarze Mike'a Shinody dotyczące ich ocen utworów Linkin Park.

Młodzież reaguje na reakcję Linkin Park na reakcje młodzieży
foto: kadr z wideo

Pamiętacie nagranie, w którym młodzież reagowała na muzykę Linkin Park? Później wideo obejrzał Mike Shinoda, który skomentował te nagranie... a teraz młodzież oceniła jego reakcje. Ciekawi jesteście, co z tego wyszło?

Dziewczyny zwróciły uwagę, że Shinoda jest słodki, ma fajny śmiech i jest podekscytowany oglądając reakcje młodzieży. Wiele osób spaliło buraka, gdy widziało reakcję muzyka na ich krytyczne opinie szczególnie skierowane w stronę nowego singla „Heavy”.

Co więcej Shinoda obiecał, że podaruje wszystkim uczestnikom T-shirt i rzeczywiście do tego doszło. Prezent otrzymał również chłopak, który najbardziej krytykował zespół.

Zobaczcie całe nagranie:

Mike Shinoda pod koniec wyznał, że było to dla niego miłe doświadczenie, bo nigdy wcześniej nie widział czegoś takiego. Również młodzież zaczęła się zastanawiać nad tym co mówi, bo jak widać ich słowa mogą różnie wpływać na innych. W konsekwencji wszystkie strony były zadowolone i młodzież podziękowała Linkin Park za pasję i dobrą muzykę.

Utwory Linkin Park będziemy mogli usłyszeć już niebawem na żywo. Zespół wystąpi bowiem 15 czerwca 2017 roku w ramach Impact Festival 2017.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Linkin Park