05.11.2018 16:34

Moby, Dave Grohl i amerykański polityk chcą założyć supergrupę?

Moby opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z Davem Grohlem, Beckiem Hansenem i… kongresmenem Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Założy z nimi supergrupę?

Moby, Dave Grohl i amerykański polityk chcą założyć supergrupę?
Foto: PAWEL SKRABA/REPORTER | East News

Z okazji zbliżających się wyborów w USA, redaktor Forbesa, Steve Baltin przeprowadził wywiad z liderem Foo Fighters - Davem Grohlem, Mobym oraz Beckiem Hansenem. Muzycy chcieli przekonać szczególnie młodych ludzi do aktywnego głosowania. Po wywiadzie Moby opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, w podpisie zasugerował, że ma w planach nowy muzyczny projekt.

Moby, Dave Grohl i Back Hansen założą supergrupę?

Co ciekawe na zdjęciu poza muzykami widzimy też polityka Adama Schiffa z Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Moby tajemniczo podpisał fotografię:

"

Może powinniśmy założyć zespół…  "

Moby chce założyć supergrupę z Grohlem?

Luźna sugestia Moby’ego spotkała się z wielkim entuzjazmem jego fanów. Komentujący poparli pomysł pisząc, że to wymarzony skład supergrupy. Pojawiły się nawet głosy, że zapłaciliby każde pieniądze za możliwość zobaczenia ich występu na żywo.

Dave Grohl i jego projekty muzyczne

Fani lidera Foo Fighters wiedzą, że Dave Grohl chętnie udziela się w różnych projektach muzycznych. Nie ogranicza się gatunkowo i nie boi się nowych wyzwań. Ma na koncie współpracę z takimi zespołami jak Queens of the Stone Age, Garbage czy Nine Inch Nails. Dlatego utworzenie kolejnej supergrupy z jego udziałem jest bardzo prawdopodobne.

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Dave Grohl Foo Fighters Beck