Moby, Dave Grohl i amerykański polityk chcą założyć supergrupę?

Joanna Chojnacka
05.11.2018 16:34
Moby, Dave Grohl i amerykański polityk chcą założyć supergrupę? Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER | East News

Moby opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z Davem Grohlem, Beckiem Hansenem i… kongresmenem Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Założy z nimi supergrupę?

Z okazji zbliżających się wyborów w USA, redaktor Forbesa, Steve Baltin przeprowadził wywiad z liderem Foo Fighters - Davem Grohlem, Mobym oraz Beckiem Hansenem. Muzycy chcieli przekonać szczególnie młodych ludzi do aktywnego głosowania. Po wywiadzie Moby opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, w podpisie zasugerował, że ma w planach nowy muzyczny projekt.

Moby, Dave Grohl i Back Hansen założą supergrupę?

Co ciekawe na zdjęciu poza muzykami widzimy też polityka Adama Schiffa z Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Moby tajemniczo podpisał fotografię:

Może powinniśmy założyć zespół… 

Moby chce założyć supergrupę z Grohlem? Fot. moby | Instagram

Luźna sugestia Moby’ego spotkała się z wielkim entuzjazmem jego fanów. Komentujący poparli pomysł pisząc, że to wymarzony skład supergrupy. Pojawiły się nawet głosy, że zapłaciliby każde pieniądze za możliwość zobaczenia ich występu na żywo.

Dave Grohl i jego projekty muzyczne

Fani lidera Foo Fighters wiedzą, że Dave Grohl chętnie udziela się w różnych projektach muzycznych. Nie ogranicza się gatunkowo i nie boi się nowych wyzwań. Ma na koncie współpracę z takimi zespołami jak Queens of the Stone Age, Garbage czy Nine Inch Nails. Dlatego utworzenie kolejnej supergrupy z jego udziałem jest bardzo prawdopodobne.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.