21.04.2015 12:39

Mocna kawa od perkusisty Anthrax!

Charlie Benante twierdzi, że gdyby mógł zrobić z kawy wodę kolońską, to używałby jej codziennie. Jak to się stało, że zwariował na punkcie tego mrocznego napoju?

Mocna kawa od perkusisty Anthrax!
foto: materiały prasowe

Na rynku "heavy metalowych" kaw rośnie konkurencja. Niedawno swój produkt wypuściło Judas Priest. Teraz perkusita Anthrax, Charlie Benante, postanowił połączyć pasję związaną z piciem kawy oraz tworzenie muzyki. 

Muzyk opowiedział, że kawa towarzyszyła mu już od wczesnego dzieciństwa:

"

Wychowałem się w wielkiej włoskiej rodzinie. Picie kawy było u nas czymś obowiązkowym każdego dnia. Mama śmiała się, że uwielbiałem ją tak bardzo, że piłem ją z butelki, jeszcze jako niemowlę. "

Benante wcześniej produkował z Davem Mustainem kawę i związane z nią produkty. Teraz postanowił rozruszać własny biznes. Zaczął od zaprezentowania dwóch własnych linii kaw. Z mieszanki ziaren z Kostaryki, Meksyku, Brazylii i wielu innych krajów powstały prawdziwe przysmaki dla miłośników ciężkiego brzmienia.

"Be all end" blend ma mieć lekko cytrynowy posmak i dawać porządnego kopa, a "Forever metal" jest reklamowana jako łagodniejsza. Oba produkty można kupić poprzez oficjalną stronę muzyka Charliebenante.com za 13 dolarów. Znajdziemy tam też ubrania i gadżety dla miłośników kawy i metalu.

BenantesBlend

Pomiędzy filiżankami kawy Benante pracuje nad nową płytą Anthrax, której premiera zapowiadana jest na koniec 2015 roku. 

Kawy z logiem jakiego zespołu napilibyście się najchętniej?  

Marcin Krzysztof Wodynski
Tagi: Duperele Anthrax