Motley Crue nigdy nie dołączy do Rock and Roll Hall of Fame ze względu na swoje skandaliczne zachowanie?

Joanna Chojnacka
03.04.2019 14:30
Motley Crue nigdy nie dołączy do Rock and Roll Hall of Fame ze względu na swoje skandaliczne zachowanie? Fot. AdMedia / Splash News/EAST NEWS

Tommy Lee z Motley Crue twierdzi, że muzeum Rock and Roll Hall of Fame poinformowało go, że zespół nigdy nie otrzyma od nich wyróżnienia.

22 marca 2019 roku na Netflixie pojawił się film "The Dirt" o Motley Crue. Produkcja wzbudziła wiele kontrowersji jeszcze przed premierą. Jeden z członków ekipy filmowej podał do sądu twórców i zespół w związku z wypadkiem na planie. Z kolei była menadżerka Guns N' Roses stwierdziła, że film uczy braku szacunku do kobiet. I chociaż reputacja członków zespołu nigdy nie była zbyt dobra, to teraz o ich ekscesach dowiedziało się o wiele szersze grono odbiorców.

Przeczytaj także

Motley Crue nigdy nie dołączy do Rock and Roll Hall of Fame? 

Jak się okazuje "The Dirt" może przysporzyć Motley Crue wielu nieprzyjemnych sytuacji. Chociaż muzycy deklarują, że nie obawiają się interwencji chociażby ze strony akcji #MeToo, to już odczuli na swojej skórze konsekwencje ekranizacji swojej historii. Zespół od 2006 roku kwalifikuje się do uzupełnienia składu sław w Rock and Roll Hall of Fame. Jednak Tommy Lee wyznał, że formacja nie ma szans znaleźć się wśród zasłużonych. 

Może zagralibyśmy jeszcze jakiś koncert np. jeśli wprowadzaliby nas do Rock and Roll Hall of Fame. Ale nie ma takich planów, powiedzieli nam, że nigdy tam nie trafimy ze względu na nasze zachowanie. 

Podobno do stanowiska Rock and Roll Hall of Fame przyczynił się między innymi film "The Dirt". Wcześniej instytucję krytykował już basista zespołu Nikki Sixx który uznał, że wiele zespołów, w tym Motley Crue, powinno być nominowanych do galerii sław, a ciągle są one ignorowane.

Zobacz też: >>Tommy Lee zapowiedział nowy album Methods Of Mayhem<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.