28.07.2016 11:21

Motley Crue wypuści własne wibratory

Jak się bawić, to na całego! Zobaczcie, co powinniście mieć w swojej erotycznej kolekcji.

Motley Crue wypuści własne wibratory
foto: Polaris / East News

Sex, drugs and rock'n'roll - to hasło nie było obce Motley Crue. Muzycy mieli zawsze w głowie oprócz rocka ładne dziewczyny. Choć zespół zakończył karierę to ich legenda nadal jest żywa i co rusz pojawiają się kolejne produkty sygnowane logo kapeli. 

Fani nie zapominają o swoich idolach. Teraz również w czasie miłosnych igraszek będziecie mogli poczuć, że muzycy są zawsze przy Tobie. Firma Lovehoney zapowiedziała specjalną linię wibratorów Motley Crue. Kolekcja ma się ukazać we wrześniu 2016.

Do wyboru będą 4 średniego rozmiaru wibratory i 4 małe, na których znajdą się grafiki nawiązujące do albumów „Girls, Girls, Girls”, „Shout at the Devil” czy Too Fast For Love.

Zobaczcie, jak prezentują te zabawki:

foto: lovehoney.co.uk

Menedżer sprzedaży Sabrina Earnshaw wychwala wniebogłosy ten produkt:

"

Osiem przykuwających uwagę wibratorów perfekcyjnie oddają styl i seksualną atrakcyjność zespołu i serwują energię oraz przyjemność, której oczekujesz od rockowej kapeli cieszącej się złą sławą. Zabawki są w zasadzie skierowane do rockowych fanów, ale nawet ci, którzy nie znają kapeli będą zadowoleni z produktu ze względu na wysoką jakość, intensywne doznania i wspaniały design. "

Teraz do szczęścia brakuje tylko odpowiedniej otoczki muzycznej. Oprócz dyskografii Motley Crue ciekawą propozycją wydaje się koncertowe nagranie z ostatniego występu zespołu. Pożegnalna trasa Motley Crue rozpoczęła się w lipcu 2014 roku i kapela zagrała ponad 164 koncertów na 5 kontynentach.

Jeśli natomiast chodzi o erotyczne gadżety to również Motorhead ma się czym pochwalić. Zespół wypuścił bowiem własne wibratory nawiązujące do motywów z dwóch płyt zespołu - „Ace of Spades” i „Overkill”. Lemmy Kilmister był zaskoczony pojawieniem się wibratorów, bo ponoć został postawiony przed faktem dokonanym.

Skusicie się na wibratory od Motley Crue?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Motley Crue