Motocykl i perkusja w jednym. Zobacz najbardziej rockowy pojazd
Aleksandra Degórska
18.04.2018 15:47
Motocykl i perkusja w jednym. Zobacz najbardziej rockowy pojazd Fot. kadr z wideo

Czy miłość do motoryzacji i muzyki można jakoś połączyć? Ten rockman udowodnił, że jest to możliwe!

Stereotypowy wizerunek rockmana? Skórzana kurtka, dłuższe włosy, koszulka z logo ulubionej rockowej kapeli, jak również i motocykl. Rockman to buntownik i jednoślad jak najbardziej pasuje do image'u twardziela, który lubi iść pod prąd i słuchać gitarowego podkładu.

Motoryzacja jest mocno związana ze światem rocka - nie od dziś wiadomo, że muzycy lubią żyć szybko i chętnie wybierają szybkie sportowe auta czy motocykle. Jednym z przykładów jest chociażby Brian Johnson z AC/DC, który ma słabość do sportowych aut - muzyk jako nastolatek bardziej niż o karierze gwiazdy rocka marzył o zostaniu rajdowcem.

Motocykl i bębny w jednym

Czy można połączyć obie miłości? Oczywiście, że tak i mamy na to konkretny dowód. Oto Iron Thunder - motocykl, na którym znajduje się również zestaw perkusyjny. Jednocześnie możesz jechać i grać na bębnach - czyż to nie genialny pomysł?

Własnoręcznie wykonane instrumenty

Nie od dziś wiadomo, że instrumenty można wykonać dosłownie ze wszystkiego. Niektórzy wpadli na pomysł, by zrobić gitarę ze śmieci, inni, by wykorzystać w tym celu miotły. Dobrym budulcem może też być deskorolka. Chcieć to móc!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.