Motorhead elektryzuje w nowym utworze

Robert Skowronski
30.07.2015 18:43
Motorhead elektryzuje w nowym utworze Fot. kadr z wideo

Lemmy Kilmister i jego zespół Motorhead udostępnił lyric video do „Electricity”, który znajdzie się na nowej płycie zespołu „Bad Magic”. Przygotujcie się na prawdziwe porażenie, jest elektryzująco.

Nowy krążek brytyjskiej legendy ukaże się już 28 sierpnia 2015 roku. Mogliśmy się już przekonać o brzmieniu utworu „Thunder & Lightning”, przyszła pora na kolejną z trzynastu kompozycji, które znajdą się na wydawnictwie. Producentem nowego albumu jest Cameron Webb, z którym zespół współpracuje przy każdej płycie począwszy od „Inferno” z 2004 roku.

„Electricity” jest kolejnym dowodem na to, że pomimo wieku Lemmy nic nie stracił ze swojego rockowego pazura i zadziorności. Zapraszamy Was na bezkompromisową gitarową jazdę u boku Motorhead w ich nowym utworze.

Premiera płyty „Bad Magic” zbiega się w czasie z 40-leciem istnienia grupy. Z tej okazji Motorhead wydał limitowaną edycję koszulek. Przypominamy jak będzie wyglądać okładka nadchodzącego wydawnictwa i jakie utwory się na nim znajdą.

motorhead

Tracklista:

 1. Victory Or Die
 2. Thunder & Lightning
 3. Fire Storm Hotel
 4. Shoot Out All Of Your Lights
 5. The Devil
 6. Electricity
 7. Evil Eye
 8. Teach Them How To Bleed
 9. Till The End
 10. Tell Me Who To Kill
 11. Choking On Your Screams
 12. When The Sky Comes Looking For You
 13. Sympathy For The Devil (THE ROLLING STONES cover)

Jak Wam się podoba „Electricity”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.