Motorhead kusi nowymi seks gadżetami

Aleksandra Degórska
24.11.2016 15:11
Motorhead kusi nowymi seks gadżetami Fot. Imago stock&people / East News; Caryca Pejnta

Czas trochę pogrzeszyć przy dźwiękach ulubionej kapeli i z erotycznymi zabawkami z jej logo. Zobaczcie, jak prezentują się te cudeńka.

Tak, to właśnie ta kapela ma na swoim koncie kawałek „Vibrator”, zatem jest jak najlepszym kandydatem do tego, żeby swoim logo sygnować erotyczne zabawki. Dotychczas mieliśmy do wyboru 4 wibratory nawiązujące do motywów z płyt „Ace of Spades” i „Overkill” firmy Lovehoney.co.uk.

Gwiazdka zbliża się tuż tuż, więc warto już pomyśleć o prezencie. I tutaj pojawia się Motorhead, który rozszerzył swój asortyment zabawek dla dorosłych. W ramach „The Official Pleasure Collection” pojawiły się szklane dildo dostępne w wersji przezroczystej oraz czarnej i użytkownik może ustawić sobie jego temperaturę w zależności od swoich potrzeb.

Nowością jest też magiczna różdżka z maskotką zespołu War Pig. Stwór powstał w 1977 roku i ukazał się na pierwszym albumie zespołu Motorhead”.

Zobaczcie, jak prezentują zabawki:

Na stronie producenta Lovehoney można zakupić te produkty w cenach 64,95 dolarów za dildo oraz 164,95 dolarów za magiczną różdżkę.

Phil Campbell tak wypowiedział się na temat gadżetów: 

Tak jak w przypadku naszych koncertów budzisz się rano po użyciu seks gadżetów i myślisz: „Co to ku*wa było?”. Pójdziesz do pracy z szerokim uśmiechem. Tak jak Motorhead te produkty są ekstremalne!

Jeśli jednak tego Wam mało to możecie również się skusić na erotyczne zabawki od Motley Crue. Jak się bawić to na całego!

Podobają się Wam seks gadżety od Motorhead?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.