19.08.2015 09:33

Motorhead otrzyma odznaczenie od rady Los Angeles

40-lecie istnienia to naprawdę wyjątkowy moment dla brytyjskiej grupy. Aby upamiętnić ten czas, Motorhead zostanie uhonorowany przez radę miasta Los Angeles...

Motorhead otrzyma odznaczenie od rady Los Angeles
foto: Oskar Olczak / Antyradio.pl

Premiera płyty zatytułowanej „Bad Magic” zaplanowana na 28 sierpnia 2015 roku i trasa koncertowa Motorhead, która nie ominęła Polski, to nie jedyne wyjątkowe wydarzenia, które związane są z okrągłą rocznicą. Muzycy 26 sierpnia 2015 roku otrzymają wyjątkowe wyróżnienie związane z kalifornijskim miastem.

Członek rady Los Angeles, José Huizar, uhonoruje grupę specjalnym odznaczeniem. Co z tym miejscem ma wspólnego Motorhead? Wokalista, Lemmy Kilmister, mieszka w „Mieście Aniołów” od 25 lat i nie zamierza tego zmieniać.

"

Dom jest właśnie tutaj. Miejsce zamieszkania jest po prostu twoim geograficznym upodobaniem. To, co lubię w tym mieście, to słońce, które mocno świeci i nie ma tutaj cynicznego pie*dolonego angielskiego narzekania na wszystko. "

Okazuje się, że to właśnie społeczeństwo odegrało dużą rolę w wyborze miejsca zamieszkania przez Kilmistera. Lemmy lubi pozytywne wibracje!

"

Amerykanie są pokrzepiającym narodem. Każdy szydzi z ich „miłego dnia”, ale to milsze niż pozwolić innym rzygać na siebie. "

Czyżby to właśnie Los Angeles miało wpływ na pozytywne nastawienie Kilmistera, który mimo swojej hardkorowej diety, twierdzi że „jest niezniszczalny”...?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Motorhead