Motorhead otrzyma odznaczenie od rady Los Angeles

Magda Słomka
19.08.2015 09:33
Motorhead otrzyma odznaczenie od rady Los Angeles Fot. Oskar Olczak / Antyradio.pl

40-lecie istnienia to naprawdę wyjątkowy moment dla brytyjskiej grupy. Aby upamiętnić ten czas, Motorhead zostanie uhonorowany przez radę miasta Los Angeles...

Premiera płyty zatytułowanej „Bad Magic” zaplanowana na 28 sierpnia 2015 roku i trasa koncertowa Motorhead, która nie ominęła Polski, to nie jedyne wyjątkowe wydarzenia, które związane są z okrągłą rocznicą. Muzycy 26 sierpnia 2015 roku otrzymają wyjątkowe wyróżnienie związane z kalifornijskim miastem.

Członek rady Los Angeles, José Huizar, uhonoruje grupę specjalnym odznaczeniem. Co z tym miejscem ma wspólnego Motorhead? Wokalista, Lemmy Kilmister, mieszka w „Mieście Aniołów” od 25 lat i nie zamierza tego zmieniać.

Dom jest właśnie tutaj. Miejsce zamieszkania jest po prostu twoim geograficznym upodobaniem. To, co lubię w tym mieście, to słońce, które mocno świeci i nie ma tutaj cynicznego pie*dolonego angielskiego narzekania na wszystko.

Okazuje się, że to właśnie społeczeństwo odegrało dużą rolę w wyborze miejsca zamieszkania przez Kilmistera. Lemmy lubi pozytywne wibracje!

Amerykanie są pokrzepiającym narodem. Każdy szydzi z ich „miłego dnia”, ale to milsze niż pozwolić innym rzygać na siebie.

Czyżby to właśnie Los Angeles miało wpływ na pozytywne nastawienie Kilmistera, który mimo swojej hardkorowej diety, twierdzi że „jest niezniszczalny”...?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.