07.08.2015 10:41

Motorhead przemierzy wieki w grze wideo

Lemmy i reszta zespołu świętują 40-lecie istnienia Motorhead. Sposobów celebracji może być wiele, np. stworzenie gry wideo.

Motorhead przemierzy wieki w grze wideo
foto: materiały prasowe

Ta powstanie przy współpracy z bułgarskim studiem Haemimont Games, a jej silnikiem będzie ten znany z pozycji „Victor Vran”. O tym, że zespół wkroczy w świat elektronicznej rozrywki wraz z „Motorhead Through the Ages”, muzycy poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych:

"

...Nadchodzi oficjalna gra wideo...

Fani Motorhead mogą napełnić swoje oczy widokiem pierwszych zdjęć do gry „Through the Ages” od Haemimont Games, która będzie gotowa na wasze ekrany i umysły przed końcem 2015 roku. Zostanie ona oparta na uznanym action-RPG „Victor Vran”, będzie to oficjalny dodatek do tej gry. Zobaczycie w nim zdewastowane krajobrazy, dystopijne, zurbanizowane środowisko i inne elementy zainspirowane historią i tekstami Motorhead. Gra ukaże się na systemach PC Windows, Mac OS X i Linux. Kolejne platformy zostaną ogłoszone w późniejszym czasie. Miejcie oczy szeroko otwarte na kolejne aktualizacje. "

post

Zobaczcie artworki, które już powstały do gry „Motorhead Through the Ages”:

motorhead2
motorhead1

Jak ogłosili producenci gry z Haemimont Games nie będzie to zwykły dodatek i pójście na łatwiznę. Można się spodziewać czegoś zupełnie świeżego:

"

Gra Motorhead będzie zawierać nowe środowisko do eksploatacji, które nie pojawiło się w oryginale. Przemierzać będzie można zdewastowane przez wojnę tereny i miasta, Dziki Zachód i pochodzący z mrocznych wieków zamek, gdzie rezyduje Królowa Potępionych. Wszystko ściśle inspirowane i oparte na historii, tekstach i ogólnym klimacie Motorhead. "

Zobaczcie jak prezentuje się gameplay „Victora Vrana”, na którym bazować będzie gra Motorhead:

Zespół świętując swoje 40-lecie wypuścił wcześniej serię koszulek upamiętniających ten moment w karierze Motorhead. Jednak ważniejszą premierą z okazji okrągłej rocznicy wydaje się wydanie nowej płyty „Bad Magic”, która pojawi się już 28 sierpnia 2015 roku. Znajdą się na niej takie numery, jak: „Thunder & Lightning” oraz „Electricity”.

Czekacie na grę „Motorhead Through the Ages”?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele Motorhead