Motörhead sprzedaje koszulki z okazji piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Jest też t-shirt dla polskich kibiców

Maciej Koprowicz
23.05.2018 14:18
Motörhead sprzedaje koszulki z okazji piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Jest też t-shirt dla polskich kibiców Fot. Oskar Olczak/Antyradio.pl, Konrad Paprocki/REPORTER/EAST NEWS

Jeśli równocześnie jesteście fanami zespołu Lemmy’ego Kilmistera i piłki nożnej, to propozycja dla Was!

motorhead polska Fot. foto: kadr z wideo

Mundial w Rosji zbliża się wielkimi krokami, więc piłkarska atmosfera zaczyna się udzielać wszystkim. Także fani metalu na cały miesiąc zdejmą skórzane kurtki i glany, założą szaliki i koszulki ulubionej drużyny i zasiądą w kapciach przed telewizorami.

A gdyby tak połączyć miłość do ciężkiego grania i futbolu? Dla tych, którzy chcą dopingować ukochany team bez poczucia bycia zdrajcą metalu, coś specjalnego przygotował oficjalny sklep Motörhead - wypuścił własną linię mundialowych koszulek.

Na t-shirty trafiły tradycyjne motorheadowe motywy, czyli charakterystyczne logo i zespołową maskotkę Snaggletootha. Tym razem są jednak one utrzymane w kolorystyce flag państw uczestniczących w piłkarskich mistrzostwach świata. Na koszulkach znajdziemy również nazwy tych krajów w narodowych językach.

Dostępnych jest 12 wzorów koszulek ze wzorami w barwach państw, które otrzymały najwięcej głosów fanów. Nasi rodacy stanęli na wysokości zadania, bo wśród tuzina wyróżnionych krajów jest również Polska. 

motorhead polska Fot. foto: kadr z wideo

Oprócz koszulki w polskich barwach dostępne są również t-shirty Szwecji, Hiszpanii, Rosji, Meksyku, Islandii, Niemiec, Francji, Anglii, Kolumbii, Brazylii i Argentyny. Wszystkie obejrzeć możecie w tym filmiku:

T-shirty dostępne są w przedsprzedaży stronie https://motorhead.backstreetmerch.com/tag/world-cup-2018. Wysyłane będą od 11 czerwca 2018. Cena każdej koszulki to 25 euro.

Mundial 2018 – daty, mecze Polaków, gdzie oglądać

Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji rozpoczną się 14 czerwca 2018, meczem Rosja-Arabia Saudyjska. Potrwają do 15 lipca 2018, kiedy odbędzie się wielki finał. Reprezentacja Polski zagra w grupie H z Senegalem (19 czerwca 2018, godz. 17:00), Kolumbią (24 czerwca 2018, godz. 20:00) i Japonią (28 czerwca 2018, godz. 16:00). Transmisje w TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.