24.08.2015 12:07

Motorhead ujawnia utwory z nowego albumu!

Jako pierwsi w Polsce przedstawiamy Wam przedpremierowo kawałki pochodzące z najnowszej płyty Motorhead - „Bad Magic”. Posłuchajcie!

Motorhead ujawnia utwory z nowego albumu!
foto: Oskar Oskar / Antyradio.pl

Choć premiera krążka zespołu Motorhead odbędzie się dopiero 28 sierpnia 2015 roku, Antyradio.pl jako pierwszy polski serwis ma zaszczyt zaprezentować cztery z trzynastu numerów, które znajdą się na „Bad Magic”.

Już wcześniej mogliśmy przekonać się o tym, jak brzmią kawałki „Thunder & Lightning” oraz „Electricity”. Pora przyjrzeć się kolejnym...

Sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po nowym Motorhead.

Premiera płyty „Bad Magic” zbiega się w czasie z 40-leciem istnienia grupy. Z tej okazji Motorhead wydał limitowaną edycję koszulek, wyruszył w trasę koncertową, która nie ominęła Polski, a także otrzyma wyjątkowe odznaczenie od rady miasta Los Angeles.

Obowiązków i zajęć jest sporo. Wokalista kapeli przyznał, że mimo problemów ze zdrowiem cały czas czuje, że jest nie do zdarcia. Lemmy Kilmister nie jest już w stanie poruszać się bez laski, ponieważ jego nogi są, jak sam to określił, „zje*ane”. To jednak ma nie przeszkodzić w koncertowej aktywności Motorhead.

"

Wciąż jednak jestem niezniszczalny. Jestem w stanie przejść tych kilka metrów zza kulis na przód sceny bez laski. A jeśli będę musiał, to użyję jej nawet i tam. "

Tracklista:

 1. Victory Or Die
 2. Thunder & Lightning
 3. Fire Storm Hotel
 4. Shoot Out All Of Your Lights
 5. The Devil
 6. Electricity
 7. Evil Eye
 8. Teach Them How To Bleed
 9. Till The End
 10. Tell Me Who To Kill
 11. Choking On Your Screams
 12. When The Sky Comes Looking For You
 13. Sympathy For The Devil (THE ROLLING STONES cover)

Co sądzicie o nowych numerach Motorhead?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Exclusive Motorhead