27.10.2014 09:41

Motorhead w Polsce!

Jako pierwsi mamy zaszczyt poinformować, że zespół Motorhead już w lipcu 2015 roku pojawi się w naszym kraju! Czego możemy się spodziewać po występie Brytyjczyków?

Motorhead w Polsce!
foto: materiały prasowe

Tęskniliście za Lemmym i życzyliście mu zdrowia? Wasze prośby zostały wysłuchane i już 6 lipca 2015 roku będziecie mogli usłyszeć grupę Motorhead na żywo na warszawskim Torwarze!

motorhead fbbbbb

To nie byle jaki czas dla brytyjskiego zespołu – grupa w przyszłym roku obchodzić będzie czterdziestolecie istnienia. Z tej okazji Lemmy zapowiedział, że chciałby wejść do studia już w styczniu i rozpocząć nagrania 22. studyjnego krążka. Jeśli więc plany zespołu się powiodą, polscy fani będą mieli szczęście uczestniczyć w trasie promującej nową płytę i oprócz znanych hitów usłyszeć premierowe kawałki.

Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która będzie organizatorem występu Motorhead w hali Torwar, zachęca do udziału w koncercie.

"

Motorhead wielki komercyjny sukces odniósł w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Dzięki temu grupa stała się inspiracją dla wielu innych wykonawców heavy metalowych. W Polsce również mają bardzo wielu wiernych fanów. "

Motorhead zdobył wiele prestiżowych nagród w branży rockowej – głównie za sprawą lidera formacji Lemmy'ego Kilmistera. W kwietniu 2010 roku muzyk podczas ceremonii Revolver Golden Gods Awards został uhonorowany nagrodą Revolver Golden Gods Lifetime Achievement. Kilka miesięcy później zdobył natomiast Vegas Rocks! Lifetime Legend w ramach Vegas Rocks! Magazine Award.

Koncert Motorhead odbędzie się 6 lipca 2015 roku w hali Torwar w Warszawie. Sprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 29 października 2014 roku o godzinie 10:00.

Ceny biletów:

Golden Circle 290 zł, Płyta 229 zł, Trybuny 210 zł.

Magda Słomka
Tagi: Rock News Koncerty Motorhead Lemmy Kilmister