Motorhead wyda koncertówkę „Clean Your Clock”

Jakub Gańko
31.03.2016 11:38
Motorhead wyda koncertówkę „Clean Your Clock” Fot. Oskar Olczak / Antyradio.pl

Fani Lemmy'ego będą mieli doskonałą okazję, by powspominać ostatnie chwile ich idola. Kiedy premiera tego wydawnictwa?

W dniach 20 i 21 listopada 2015 roku Motorhead zagrał dwa wyprzedane koncerty w Monachium. Były to jedne z ostatnich występów w historii zespołu - 28 grudnia 2015 roku Lemmy Kilmister zmarł. Oba wieczory zostały profesjonalnie zarejestrowane, a ich nagrania trafią na rynek 27 maja 2016 roku.

Wydawnictwo zatytułowane „Clean Your Clock” ukaże się w formie pojedynczej płyty CD, zestawu dwóch winyli, kompletu CD+DVD oraz Blu-ray+CD. Dostępny będzie również box, w którym znajdą się dwa kolorowe krążki winylowe, DVD, CD i specjalny metalowy medal Motorhead. W limitowanej wersji tego wydania medal zostanie wykonany ze srebra lub złota.

W repertuarze koncertu nie zabrakło klasycznych kawałków jak „Bomber”, „Doctor Rock” (rozbity na dwie części) czy nieśmiertelny „Ace of Spades”. Oto wszystkie utwory, jakie znajdą się na tym wydawnictwie.

Tracklista:

 1. Start
 2. Live Intro
 3. Bomber
 4. Stay Clean
 5. Metropolis
 6. When the Sky Comes Looking for You
 7. Over the Top
 8. Guitar Solo
 9. The Chase Is Better Than the Catch
 10. Lost Woman Blues
 11. Rock It
 12. Orgasmatron
 13. Doctor Rock Pt 1
 14. Drum Solo
 15. Doctor Rock Pt 2
 16. Just ‘Cos You Got the Power
 17. No Class
 18. Ace of Spades
 19. Whorehouse Blues
 20. Overkill

Znamy również jego okładkę:

motorhead_cyc Fot. foto: materiały prasowe

Wytwórnia UDR Records zapewnia w swojej zapowiedzi, że Motorhead tworzyli królowie trasy: stanowiła całe ich życie i kochali ją odwzajemnianą przez fanów miłością.

Duch Motorhead nie był nigdy bardziej żywy niż w trakcie tras koncertowych. Porywał publikę i nie dawał jej chwili wytchnienia dzięki niepohamowanemu koktajlowi mocy, determinacji i miażdżącej głowy głośności. Nawet po czterech dekadach ścierającej w proch kości służby zespół był w stanie wyprzedać koncerty na całym świecie.

Mały przedsmak nadchodzącej koncertówki dają fanowskie rejestracje koncertów w Monachium. Poniżej obejrzycie wykonanie „Ace of Spades” z 20 listopada 2015 roku.

Czekacie na „Clean Your Clock”?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.