22.09.2016 08:44

Motorhead wyda piwo Road Crew

Zespół zdecydował się wydać kolejne piwo. Czego należy się spodziewać po tym złotym trunku?

Motorhead wyda piwo Road Crew
foto: Imagine / Henrik Hildebrandt / 10045 / Reporter / East News; Caryca Pejnta

Alkohole sygnowane logo znanych kapel nadal nie wychodzą z mody. Motorhead ma w tej kwestii czym się pochwalić, bowiem na swoim koncie ma cydr Snaggletooth, Motorhead whisky oraz piwo Motorhead Imperial Pale Lager.

Choć oficjalnie zespół zakończył swoją działalność, to jednak marka Motorhead nadal istnieje i zapewne niejeden fan chciałby sięgnąć po alkohol od swojej ulubionej kapeli. Jeśli więc pragniecie wypić coś naprawdę dobrego to ta informacja jest jak najbardziej dla Was.

Browarnia Camerons połączyła siły z Motorhead oraz Global Merchandising Services by stworzyć nowe piwo sygnowane logo zespołu. Nad alkoholem pracowano przez ostatnie miesiące i efekty pracy będziemy mogli skosztować jeszcze w 2016 roku.

Piwo zostanie nazwane Road Crew w nawiązaniu do utworu (We Are) The Road Crew z albumu „Ace Of Spades” z 1980 roku. Tym samym jest to też hołd złożony ekipie technicznej, która na przestrzeni długoletniej kariery zespołu wspierała muzyków. W numerze padają słowa „Kolejne piwo jest tym, czego mi potrzeba” zatem nic dziwnego, że wybierając nazwę trunku zainspirowano się właśnie tą kompozycją.

Piwo będzie dostępne w beczułkach, puszkach oraz butelkach. Jest to session pale ale, który zawierać będzie 4,5 % alkoholu, zaś w butelce 5%.

Tak natomiast prezentuje się naklejka na trunku:

Mikkey Dee jest bardzo zadowolony z tej współpracy:

"

Jestem dumny z tego, że mogłem opracować piwo z Camerons. Próbki, które skosztowaliśmy są świetne. Chcemy, aby to był ekscytujący i odświeżający trunek dla was, naszej ekipy koncertowej. "

Również Phil Campbell dobrze ocenia to przedsięwzięcie: 

"

To była niezła zabawa móc pracować z facetami z Camerons. Będzie to dobre piwo dla wszystkich wielbicieli Motorhead, jak również i fanów rocka na całym świecie.  "

Jeśli macie słabość do alkoholi sygnowanych nazwą znanych kapel, to jest w czym wybierać. Na rynku bowiem pojawiły się piwa od Cannibal Corpse, Iron Maiden, Mastodon, Metalliki, AC/DC czy Queen. Do tego warto sobie sprawić wyjątkowy kufel do piwa od grupy Mastodon. Jak już pić alkohol, to tylko w specjalnym do tego naczyniu z logo ulubionej formacji.

Jesteście zainteresowani nowy piwem od Motorhead?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Motorhead