08.09.2015 15:24

Motorhead wypuścił własne wibratory

Zespół dowodzony przez Lemmy'ego Kilmistera to czysty rock'n'roll, gdzie monogamia nie jest wcale uznawana za cnotę, a wszelkie uciechy seksualne są mile widziane. Nic dziwnego, że Motorhead doczekał się w końcu własnej serii wibratorów.

Motorhead wypuścił własne wibratory
foto: Lovehoney.co.uk

Erotyczne gadżety sprzedawane są za pośrednictwem internetowego sklepu Lovehoney.co.uk. Zabawki są w sumie cztery i odnoszą się one swoim wyglądem do motywów z dwóch płyt zespołu - „Ace of Spades” i „Overkill”. Sama kolekcja nosi zaś nazwę „The Official Pleasure Collection”.

Pomysł na takie produkty sygnowane logo grupy zyskał błogosławieństwo Lemmy'ego, który wyjaśnia genezę przedsięwzięcia:

"

Na naszej pierwszej płycie pojawił się utwór „Vibrator”, więc wcześniej czy później musieliśmy mieć własny, czyż nie? Warto było na to czekać. "

Zobaczcie jak wyglądają wszystkie cztery zabawki od Motorhead, które posiadają trzy tryby szybkości działania i w zależności od wielkości kosztują 29,99 lub 14,99 funtów:

Neal Slateford, współwłaściciel firmy, która wypuściła wibratory, wyjaśnia dla kogo powstały te gadżety:

"

Zaprojektowaliśmy te wibratory zarówno dla fanów Motorhead, jak i rocka w ogóle, ale również dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją kolekcję o fajnie wyglądający model. Uchwyciliśmy rock'n'rollowy styl życia zespołu, który stanowi przeciwwagę dla różowych i fioletowych zabawek, które dominują na rynku. "

To o czym mówi Slateford stara się też oddać film reklamujący wibratory, w którym muzyczne atrybuty wchodzą w interakcję z tymi z erotycznego światka:

Ciekawe czy władze Los Angeles wiedziały o miłosnych gadżetach od Motorhead przed tym, jak przyznały zespołowi odznaczenie? Z pewnością, bo takie posunięcie zdecydowanie zasługuje na honory! Ci, którzy wolą jednak bardziej standardowe przedmioty z logo kapeli, powinni wiedzieć, że grupa wydała serię koszulek na 40-lecie swojego istnienia.

To chyba pytanie kierowane bardziej do pań, chociaż kto wie... zamierzacie nabyć wibratory od Motorhead?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele Motorhead