Motorhead wypuścił własne wibratory

Robert Skowronski
08.09.2015 15:24
Motorhead wypuścił własne wibratory Fot. Lovehoney.co.uk

Zespół dowodzony przez Lemmy'ego Kilmistera to czysty rock'n'roll, gdzie monogamia nie jest wcale uznawana za cnotę, a wszelkie uciechy seksualne są mile widziane. Nic dziwnego, że Motorhead doczekał się w końcu własnej serii wibratorów.

Erotyczne gadżety sprzedawane są za pośrednictwem internetowego sklepu Lovehoney.co.uk. Zabawki są w sumie cztery i odnoszą się one swoim wyglądem do motywów z dwóch płyt zespołu - „Ace of Spades” i „Overkill”. Sama kolekcja nosi zaś nazwę „The Official Pleasure Collection”.

Pomysł na takie produkty sygnowane logo grupy zyskał błogosławieństwo Lemmy'ego, który wyjaśnia genezę przedsięwzięcia:

Na naszej pierwszej płycie pojawił się utwór „Vibrator”, więc wcześniej czy później musieliśmy mieć własny, czyż nie? Warto było na to czekać.

Zobaczcie jak wyglądają wszystkie cztery zabawki od Motorhead, które posiadają trzy tryby szybkości działania i w zależności od wielkości kosztują 29,99 lub 14,99 funtów:

Neal Slateford, współwłaściciel firmy, która wypuściła wibratory, wyjaśnia dla kogo powstały te gadżety:

Zaprojektowaliśmy te wibratory zarówno dla fanów Motorhead, jak i rocka w ogóle, ale również dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją kolekcję o fajnie wyglądający model. Uchwyciliśmy rock'n'rollowy styl życia zespołu, który stanowi przeciwwagę dla różowych i fioletowych zabawek, które dominują na rynku.

To o czym mówi Slateford stara się też oddać film reklamujący wibratory, w którym muzyczne atrybuty wchodzą w interakcję z tymi z erotycznego światka:

Ciekawe czy władze Los Angeles wiedziały o miłosnych gadżetach od Motorhead przed tym, jak przyznały zespołowi odznaczenie? Z pewnością, bo takie posunięcie zdecydowanie zasługuje na honory! Ci, którzy wolą jednak bardziej standardowe przedmioty z logo kapeli, powinni wiedzieć, że grupa wydała serię koszulek na 40-lecie swojego istnienia.

To chyba pytanie kierowane bardziej do pań, chociaż kto wie... zamierzacie nabyć wibratory od Motorhead?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.