Motorhead zaprezentował kolejne archiwalne wideo z koncertu sprzed 40 lat

06.09.2019 14:45
Motorhead zaprezentował kolejne archiwalne wideo z koncertu sprzed 40 lat Fot. Photoshot/REPORTER

W sieci pojawiło się kolejne niepublikowane wcześniej nagranie z koncertu Motorhead. Wszystko z okazji zbliżającej się premiery boxu upamiętniającego 40-lecie wydania płyt "Bomber" i "Overkill".

Motorhead podzielił się koncertową wersją utworu "Stay Clean" z albumu "Overkill". Impreza odbyła się w klubie Aylesbury Friars, 31 marca 1979 roku. Cały koncert pojawi się w całości na kolekcjonerskim box-secie "Good N' Loud", który trafi do sprzedaży już 25 października 2019 roku. Jakość wideo raczej nikogo nie zachwyci, ale materiał definitywnie nadrabia wysokim poziomem dźwięku. 

Motorhead - zobaczcie nagranie z 1979 roku

Poniżej możecie obejrzeć wspomniane nagranie koncertowe "Stay Clean": 

Przeczytaj także

Nadchodzący album "1979" ma się skupić głownie na albumach "Overkill" oraz "Bomber". Wydawnictwo będzie zawierało dwa podwójne nagrania z koncertów z roku 1979 roku.

Zestaw ma zawierać dwie płyty winylowe o wadze 180 gram i zostanie wydany 25 października 2019 roku. W box-secie od Motorhead znajdziemy również 40-stronicowy magazyn ochrzczony "Melody Breaker". W nim znajdziemy mnóstwo wywiadów i archiwalnych zdjęć, a także inne pamiątki. Fragmenty wydawnictwa możemy zobaczyć na oficjalnej stronie zespołu.

Zespół rozpadł się, gdy frontman zespołu Lemmy Kilmister zmarł 28 grudnia 2015 roku z powodu ataku serca. Lider Motorhead zmagał się również z rakiem prostaty. Legendarny wokalista i basista miał 69 lat.

Zobacz także: Motorhead opublikował archiwalne nagranie z 1979 roku. Zobaczcie "Bomber" na żywo

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.