Motyw z kreskówki „X-Men” w metalowej wersji

Aleksandra Degórska
16.06.2016 15:16
Motyw z kreskówki „X-Men” w metalowej wersji Fot. kadr z wideo

Eksperymentów ciąg dalszy! Posłuchajcie, jak brzmiałby utwór z popularnej kreskówki w wersji z pazurem...

W 1963 roku fani komiksów poznali grupkę ludzi z genem X, dzięki któremu mają nadprzyrodzone siły. Ci niesamowici bohaterowie po dziś są ulubieńcami wielu fanów fantazyjnych opowieści. Dotychczas ukazało się ponad 500 numerów komiksu. Co więcej doczekał się on kreskówki jak również pełnometrażowych filmów.

Jeśli chodzi o seriale animowane to początkowo X-Meni gościnnie pojawiali się w innych kreskówkach. W końcu serial z lat 90. z tymi postaciami w roli głównej, który również nazywał się „X-Men”, odniósł wielki sukces i już na stałe wpisał się do popkultury.

Ci, którzy dorastali w latach 90. zapewne nieco wzruszą się, gdy usłyszą utwór otwierający ich ulubioną kreskówkę. Ciekawi, jak ten motyw muzyczny brzmiałby w metalowej aranżacji?

Otóż mamy dowód na to, że taki utwór prezentowałby się całkiem przyzwoicie:

Muzyk z uśmieszkiem na twarzy odegrał kolejne takty słynnej kompozycji prezentując ją w zupełnie innej interpretacji, która przypadnie do gustu fanom mocnego grania.

Sprawcą tego zamieszania jest YouTuber Eric Calderone, który ma na swoim koncie m.in. cover „Life On Mars?” Davida Bowiego w metalowej wersji czy motyw z „Kapitana Ameryki” zaprezentowany w ciężkiej aranżacji.

20 maja 2016 roku w polskich kinach pojawił się film „X-Men: Apocalypse”, który jest kontynuacją historii z „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”. Głównym wrogiem superbohaterów stał się Apocalypse, czyli pierwszy mutant, który był czczony jak bóg jeszcze w czasach starożytnego Egiptu.

Jak więc widać bohaterowie z nadprzyrodzonymi siłami nadal są na szczycie popularności, a fani są spragnieni ich ciekawych opowieści.

Jak oceniacie motyw z „X-Men” w wersji metalowej?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.