Mroczne dzieciaki zagrały utwór Rammsteina

Magda Słomka
31.12.2015 12:25
Mroczne dzieciaki zagrały utwór Rammsteina Fot. kadr z wideo

Ci malcy wiedzą, co to dobry metal. Posłuchaj naprawdę mrożącego krew w żyłach wykonania kawałka „Sonne”!

Grałeś na cymbałkach utwory Fasolek czy jakiegoś „Puszka Okruszka” i myślałeś, że to szczytowy moment Twej muzycznej kariery? Musimy Cię zasmucić… Są na świecie dzieci, które ledwo odrastając od ziemi, wiedzą już czym jest kawał mrocznej muzyki.

Spójrzmy na poniższy przykład. Co widzisz na miniaturce? Zaczesany chłopiec z pucołowatymi policzkami, zagubiona dziewczynka w białym golfie i jej starsza koleżanka w bluzce z napisem „hope”. Pozory mylą. Wystarczy wcisnąć play, a Twoje poglądy na temat niewinnych, słodkich dzieci mogą zmienić się radykalnie.

Sprawdź, jak brzmi „Sonne” w wykonaniu dziecięcej bandy i zastanów się, czy muzycy zespołu Rammstein nie powinni zacząć się bać! Naprawdę mrocznie robi się około 3:49… Po co komu lalki i samochodziki?

Children Medieval Band, bo tak nazywa się ta dziecięca kapela, podbiła serca internautów na całym świecie. Powyższy film zainteresował samych muzyków niemieckiej grupy. Podobał im się do tego stopnia, że zaprosili młodych artystów, by zagrali… jako ich support!

Spotkanie doszło do skutku, a Children Medieval Band wystąpił przed Niemcami na koncercie w Denver w stanie Colorado.

foto: hildrenmedievalband.wordpress.com Fot. foto: hildrenmedievalband.wordpress.com

Jak mroczne dzieciaki wypadły na scenie?

W październiku 2015 roku Rammstein ogłosił, że po 6 latach wraca do studia nagraniowego, mimo że w marcu 2015 gitarzysta zarzekał się, że Rammstein na pewno w tym roku nie wróci do grania. Na nowe kawałki z pewnością przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać...

W tym czasie możecie zatem zapoznać się z innymi osobliwymi nagraniami związanymi z twórczością zespołu...  Okazuje się, że kozy też kochają metal, Wilk i Zając coverowali kiedyś niemiecką grupę, a utwory kapeli podobają się kandydatom na Idoli zdolnym inaczej... A może macie ochotę na Rammstein po żydowsku?

Podoba Wam się Rammstein w dziecięcym wykonaniu?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.