Mroczny pies wariuje przy death metalu

Aleksandra Degórska
01.02.2017 13:43
Mroczny pies wariuje przy death metalu Fot. kadr z wideo; Caryca Pejnta

Ten pies mógłby odstraszyć niejedną osobę, ale spokojnie, to tylko bardzo wierny fan mocnego grania!

Zwierzaki naprawdę znają się na dobrej muzyce! Najwierniejszym fanem Iggy'ego Popa jest jego papuga, wiele mopsów czy kotów to szatany z piekła rodem, które kochają dosłownie metal i uprawiają headbanging jak się patrzy.

Taki zwierzak to prawdziwy skarb, możesz z nim razem słuchać metalu od rana do wieczora i mieć gdzieś kumpli, którzy wolą popowe gwiazdki fałszujące na nudnych nagraniach. Choć trzeba też z takim futrzakiem uważać, bo jak już go wciągnie muzyka to nic i nikt nie będzie w stanie go zatrzymać.

Wystarczy bowiem zerknąć na to nagranie, w którym widać jak w psa wstępuje szatan. Wszystko przez metalowy podkład amerykańskiego zespołu Vital Remains i jego utwór „Dechristianize”. Ten pies mógłby spokojnie zostać wokalistą metalowej kapeli:

Osoby spoza metalowego świata mogłyby pomyśleć, że ten pies ma wściekliznę i zapewne uciekałyby gdzie pieprz rośnie, bo zwierzak naprawdę wygląda na opętanego. Jednak metalowcy wiedzą jak objawia się prawdziwa mania, gdy kochasz metal całym swoim serduchem.

Sporo jest zwierzaków, które mają słabość do metalu i chętnie nawet wyśpiewują takie kawałki, jak „Where Is My Mind” Pixies, utwór System of a Down, „We Will Rock You” Queen czy „Bring Me to Life” Evanescence. Zwierzęce covery robią naprawdę wrażenie!

Chcielibyście mieć takiego metalowego psa?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.