20.06.2018 13:10

Dlaczego Robbie Williams pokazał „faka” na ceremonii otwarcia mundialu? Wokalista skomentował sprawę

Robbie Williams podszedł do całej sprawy z przymrużeniem oka. Zdziwicie się, gdy przeczytacie jego wyjaśnienie.

Robbie Williams na mundialu
foto: AFP/EAST NEWS

Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji ruszyły pełną parą. Już pierwszego dnia doszło do skandalu za sprawą Robbiego Williamsa. Podczas ceremonii otwarcia mistrzostw nie mogło zabraknąć oczywiście koncertu sporej gwiazdy i tym razem wybór padł na wokalistę znanego z Take That.

Fakt, że Williams zgodził się wystąpić w Rosji spowodowało prawdziwą burzę, bowiem relacje między Wielką Brytanią, a Rosją nie są najlepsze. Niektórzy twierdzą zatem, że Williams po prostu się sprzedał. W czasie swojego występu na ceremonii otwarcia wokalista postanowił pokazać środkowy palec podczas piosenki „Rock DJ”. Wielu pomyślało, że Williams w ten sposób rozprawił się z osobami, które skrytykowały fakt jego występu w Rosji.

Dlaczego Robbie Williams pokazał środkowy palec na ceremonii otwarcia mundialu?

Jak było jednak naprawdę? Podczas wywiadu muzyka w programie „This Morning” został on oczywiście zapytany o ten incydent i Robbie Williams podszedł do całej tej sprawy z przymrużeniem oka mówiąc, że w taki sposób odliczał czas do rozpoczęcia się pierwszego meczu przy użyciu tylko jednego palca:

"

Została mi jedna minuta, byłem pod wielką presją. Nie wiedziałem jak odliczyć pół minuty, więc odliczyłem tylko jedną minutę. "

Muzyk wyznał, że często działa pod wpływem impulsu:

"

Nie jestem w stanie przewidzieć, jak się zachowam. Nie ma nigdy jakiegoś planu. Tego dnia planem było to, żeby nie fałszować. 99% zostało zrealizowane. "

Zatem ze słów wokalisty wynika, że środkowy palec do kamery pojawił się całkiem przypadkowo:

"

To nie było zaplanowane, jest jakaś blokada między mną, a rozumem... potem coś się dzieje i 5 minut później zastanawiam się, czy naprawdę do tego doszło. "

Mundial 2018 – terminarz

MŚ potrwają do 15 lipca 2018, gdy odbędzie się wielki finał turnieju. Mamy dla Was pełny terminarz 64 spotkań turnieju i plan ich transmisji telewizyjnych.

Mistrzostwa świata w Rosji - mecze Polaków

Polska zagrała 19 czerwca 2018 z Senegalem. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla Senegalu. Kolejny mecz odbędzie się z Kolumbią 24 czerwca 2018, godz. 20:00, zaś z Japonią 28 czerwca 2018, godz. 16:00.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Mundial Poza Boiskiem