Polska rodzina nagrała na melodię „Y.M.C.A.” piosenkę na mistrzostwa świata w Rosji

Maciej Koprowicz
08.06.2018 14:05
Polska rodzina nagrała na melodię „Y.M.C.A.” piosenkę na mistrzostwa świata w Rosji Fot. kadr z wideo

I to są właśnie prawdziwe, piłkarskie emocje. Szczerością i energią wykonania ci kibice biją na głowę gwiazdy muzyki i ich mundialowe piosenki.

Już za kilka dni wystartuje sportowa impreza roku – piłkarskie mistrzostwa świata 2018 w Rosji. W turnieju wezmą udział także reprezentanci Polski. Jak zawsze przed dużym turniejem z udziałem biało-czerwonych, wielu wykonawców proponuje swoje własne piosenki z mundialem w tle.

Przed mistrzostwami w Rosji nastąpił prawdziwy wysyp piłkarskich utworów. Nagrali je między innymi Krzysztof Krawczyk, Kombi, Pectus, a nawet siostry Godlewskie. Naszym zdaniem wszystkie te występy przyćmiła mundialowa piosenka, nagrana amatorsko przez rodzinę kibiców.

Hit na mundial - „Team Nawałki najlepszy jest”

Maciej Sandecki zamieścił na swoim youtube’owym kanale wykonywaną przez jego rodzinę piosenkę „Team Nawałki najlepszy jest”. Na melodię „Y.M.C.A.” Village People Sandeccy zaśpiewali własny tekst, poświęcony polskiej reprezentacji. W refrenie słyszymy:

Bo team Nawałki to najlepszy jest

Bo znów połączy nas, nasza jedenastka

Polska dawaj, biało-czerwoni

Posłuchajcie sami utworu „Team Nawałki najlepszy jest”:

Nie mamy wątpliwości – to najlepszy tekst ze wszystkich polskich utworów, przygotowanych z okazji mistrzostw w Rosji. Pomimo amatorskich warunków nagrania, piosenka zawiera więcej szczerych piłkarskich emocji, niż wszystkie mundialowe „hity” razem wzięte. Gratulujemy państwu Sandeckim – wierzymy, że to właśnie ich piosenka okaże się przebojem wśród polskich kibiców!

Mundial 2018 – daty, mecze Polaków

Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji rozpoczną się 14 czerwca 2018 meczem Rosja-Arabia Saudyjska. Wielki finał odbędzie się 15 lipca 2018. Polska zagra w grupie H z Senegalem (19 czerwca 2018, godz. 17:00), Kolumbią (24 czerwca 2018, godz. 20:00) i Japonią (28 czerwca 2018, godz. 16:00). 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.