03.07.2018 12:29

MŚ 2018: zobaczcie, jak Neymar toczy się w rytm piosenki „Rollin'” Limp Bizkit

Neymar oprócz tego, że należy do absolutnego topu piłkarzy na świecie, jest znany jeszcze z tego, że bardzo lubi dramatyzować sytuacje, w których jest faulowany.

Neymar
foto: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Skorzystał z tego portal Kerrang!, który postanowił połączyć aktorskie umiejętności złotego Brazylijczyka z utworem... „Rollin'” autorstwa zespołu Limp Bizkit. Wielki nu-metalowy przebój Freda Dursta i spółki mógłby być wręcz motywem przewodnim każdej kompilacji, która zebrała nurkujących piłkarzy.

Filmik pokazuje Neymara toczącego się w wielu różnych sytuacjach - piłkarz zaczyna przygodę z dotykaniem gleby na boisku piłkarskim, a następnie bardzo szybko podróżuje przez czasoprzestrzeń i pojawia się w parkach, lasach, na rajdach, a także staje się katalizatorem śnieżnej lawiny. Jest na co popatrzeć:

Neymar toczy się w rytm Limp Bizkit

Niewątpliwego uroku temu filmikowi dodaje również to, jak niskiej jest jakości. Wideo jest przeznaczone definitywnie dla koneserów suchego humoru. Wracając do piłki nożnej - Neymar i jego brazylijscy pobratymcy rozprawili się w 1/8 finału z Meksykiem, wygrywając komfortowo 2:0. W ćwierćfinale zmierzą się z mocną Belgią, która z kolei w dramatyczny sposób pokonała 3:2 Japonię. Bramkę na wagę awansu w 94 minucie zdobył Nacer Chadli. Mecz Brazylia - Belgia rozpocznie się o 20:00 w piątek 6 lipca 2018 roku. 

Mundial 2018 – terminarz

Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji rozpoczęły się 14 czerwca 2018. Wielki finał turnieju odbędzie się 15 lipca 2018. Mamy dla Was pełny terminarz 64 spotkań turnieju i plan ich transmisji telewizyjnych.

Polska na MŚ 2018

Rosyjski mundial wypadł jednak fatalnie w wykonaniu biało-czerwonych. Po dwóch przegranych meczach grupowych, z Senegalem (1:2) i Kolumbią (0:3) stracili szansę na awans do fazy pucharowej. W ostatnim meczu wygrali z Japonią 1:0, ale zdaniem wielu obserwatorów wykazali brak zaangażowania i sportowej postawy, pozwalając Japończykom grać na czas przy korzystnym wyniku. W związku ze słabymi wynikami z reprezentacją pożegnał się selekcjoner Adam Nawałka.

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Limp Bizkit Mundial Poza Boiskiem