11.09.2019 13:18

Muniek Staszczyk odwołał koncert w Warszawie. Muzyk przechodzi rehabilitację po wylewie

Artysta przeprosił swoich fanów za to, że musi przełożyć listopadowy koncert promujący jego nowy album.

Muniek Staszczyk
foto: Mateusz Jagielski/East News

W lipcu 2019 Muniek Staszczyk wybrał się na krótki wyjazd do Londynu na koncert Neila Younga i Boba Dylana. 17 lipca 2019 roku na fanpage'u T.Love/Muniek pojawiła się informacja, że muzyk zachorował w Londynie i trafił do szpitala. Okazało się, że Staszczyk miał wylew i musiał odwołać najbliższe koncerty. Jego stan zdrowia ulega systematycznej poprawie.

Muniek Staszczyk odwołał koncert w Warszawie

Muzyk nadal przechodzi rehabilitację przez co jest zmuszony do odwołania swojego koncertu zaplanowanego na 30 listopada 2019 w warszawskim klubie Stodoła. Muniek Staszczyk planuje wrócić do koncertowania w 2020 roku i wówczas poda nową datę koncertu w Warszawie. Występ miał promować najnowszy solowy album"Syn Miasta", który ukaże się 18 października 2019. Obecnie muzyk skupia się na finalizacji produkcji muzycznej płyty. Przeczytajcie wpis dotyczący jego powrotu do zdrowia:

Muniek Staszczyk
Muniek Staszczyk
Przeczytaj także Muniek z T. Love miał wylew. Artysta podzielił się emocjonalnym postem

Dotychczas Muniek Staszczyk opublikował jeden singiel promujący najnowszy krążek. Do utworu "Pola" powstał teledysk, w którym tytułową rolę Poli zagrała Agatę Buzek, na ekranie można dostrzec też Jacka Braciaka.

Przy realizacji nowego albumu Muniek Staszczyk podjął współpracę z nowym zespołem: Jurek Zagórski - gitara (Natalia Przybysz, Maria Peszek), Kasia Piszek – instr. klawiszowe, wocal (Brodka, Rojek, Rita Pax), Pat Stawiński (Natalia Przybysz, Maria Peszek), Kuba Staruszkiewicz (Natalia Przybysz, Maria Peszek). Producentem muzycznym płyty jest Jurek Zagórski. Na płycie pojawi się najprawdopodobniej 10 utworów skomponowanych przez m.in. Wojciecha Waglewskiego, Błażeja Króla, Jurka Zagórskiego, Kasię Piszek, Olka Świerkota, Janka Pęczaka.  

Zobacz także: T.Cover: Posłuchaj coverów T. Love w wykonaniu Bovskiej i Sidneya Polaka 

Tagi: Rock News Muniek Staszczyk