Muniek Staszczyk szczerze o wylewie: Przyczyną było całe moje życie

22.10.2019 11:08
Muniek Staszczyk szczerze o wylewie: Przyczyną było całe moje życie Fot. Adam Burakowski/REPORTER/ East News

Frontman T.Love szczerze opowiedział o pierwszej nocy, gdy miał wylew. Wyznał również, że nie dbał o zdrowie oraz dużo pracował i zapewne dlatego doszło do wylewu.

Wielu fanów i przyjaciół Muńka Staszczyka mocno przejęło się wiadomością o tym, że muzyk trafił do szpitala w Londynie, do którego wybrał się na koncert Boba Dylana. Okazało się, że w lipcu 2019 Muniek miał wylew. Z powodu problemów zdrowotnych Staszczyk musiał odwołać koncerty, ale postanowił dokończyć prace nad nowym albumem oraz biografią.  

Muniek Staszczyk szczerze o wylewie: Przyczyną było całe moje życie

W połowie października 2019 Muniek nagrał specjalne wideo, w którym podziękował fanom za wsparcie i oznajmił, że czuje się dobrze, chociaż rehabilitacja jeszcze trochę potrwa. W wywiadzie w „Kulisach Sławy” programu Uwaga TVN artysta opowiedział, co tak naprawdę wydarzyło się w trakcie jego wyjazdu w Londynie:

Polecieliśmy do Londynu z przyjaciółmi, to był mój 10. koncert Boba Dylana. Zdążyłem zaliczyć ten koncert 12 lipca 2019 i znaleziono mnie nad ranem w londyńskim hotelu. Po kilkunastu godzinach leżenia. Myślę, że przeżyłem to z pomocą opatrzności Bożej. Zostałem przewieziony do Charing Cross Hospital. Nie było wiadomo, czy w ogóle przeżyję, czy nie będzie trzeba otwierać mojego mózgu. Przeżyłem tę pierwszą, krytyczną noc.

Przeczytaj także

Muniek jest teraz w pełni sprawny, ale w 2019 roku nie będzie w stanie jeszcze grać koncertów. W wywiadzie wyznał, że na przestrzeni wielu lat nie oszczędzał się i nie dbał o zdrowie, dlatego prawdopodobnie doszło do wylewu:

Przyczyną było całe moje życie. To było jak jazda 200 km/h przez 40 lat. Byłem bardzo ambitny i pracowity. Pracowałem ciągle, bo wydawało mi się, że jestem nieśmiertelny. Odwiedzałem kolegów i koleżanki w szpitalach z przekonaniem, że to mnie nie dotyczy.

Muniek Staszczyk wydał nową płytę "Syn miasta" 18 października 2019. Natomiast 2 dni wcześniej na sklepowych półkach pojawiła się biografia muzyka zatytułowaną "King". Autorem książki jest Rafał Księżyk.

Zobacz także: Muniek opublikował nowy singiel "Krajobraz z wilgą i ludzie"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.