04.12.2019 11:19

Muniek Staszczyk zapowiedział pierwszy występ po wylewie

Frontman T.Love powoli wraca do formy i pojawi się na scenie w 2020 roku.

Muniek Staszczyk
foto: Adam Burakowski/REPORTER/East News

Z powodu wylewu, Muniek Staszczyk musiał odwołać koncerty zaplanowane na jesień 2019. Muzyk trafił w lipcu 2019 do szpitala w Londynie, gdzie akurat przebywał. We wrześniu 2019 Staszczyk poinformował fanów, że odwołuje warszawski koncert, na którym miał zaprezentować nowy materiał z płyty "Syn miasta". Frontman T.Love przechodzi obecnie rehabilitację i w najbliższym czasie nie będzie w stanie koncertować.

Muniek Staszczyk zapowiedział pierwszy występ po wylewie

Stan Muńka Staszczyka polepsza się i okazuje się, że w 2020 roku zobaczymy muzyka ponownie na scenie. Jego pierwszy występ odbędzie się podczas Fryderyk Festiwal, który będzie trwać w dniach 14-15 marca 2020 roku w Katowicach. Na imprezie pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Natalia Przybysz.

Muniek Staszczyk
Muniek Staszczyk
Przeczytaj także Muniek Staszczyk szczerze o wylewie: Przyczyną było całe moje życie

Przy realizacji nowego albumu Muniek Staszczyk podjął współpracę z nowym zespołem: Jurek Zagórski - gitara (Natalia Przybysz, Maria Peszek), Kasia Piszek – instr. klawiszowe, wokal (Brodka, Rojek, Rita Pax), Pat Stawiński (Natalia Przybysz, Maria Peszek), Kuba Staruszkiewicz (Natalia Przybysz, Maria Peszek). Producentem muzycznym płyty jest Jurek Zagórski. Na krążku pojawiły się utwory skomponowane przez m.in. Wojciecha Waglewskiego, Błażeja Króla, Jurka Zagórskiego, Kasię Piszek, Olka Świerkota, Janka Pęczaka.   

Zobacz także: Muniek Staszczyk nagrał utwór do filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"

Tagi: Rock News Muniek Staszczyk