Mural w hołdzie Robertowi Brylewskiemu powstanie w Warszawie. Kiedy zostanie odsłonięty?

Aleksandra Degórska
22.06.2018 11:36
Robert Brylewski - lider Brygady Kryzys|undefined Fot. Reporter / East News

Wszyscy fani Roberta Brylewskiego będą mogli pożegnać go podczas specjalnego eventu przy klubie Pogłos.

3 czerwca 2018 roku polska, punkowa scena pogrążyła się w żałobie. Tego właśnie dnia po kilku tygodniach śpiączki zmarł Robert Brylewski, znany z takich zespołów, jak Kryzys, Brygada Kryzys czy Izrael. W styczniu 2018 roku muzyk został brutalnie pobity w Warszawie i trafił do szpitala. Sprawą zajęła się prokuratura, która chce sprawdzić, czy śmierć Brylewskiego nastąpiła w wyniku doznanych urazów.

Artysta został uczczony podczas koncertu Punk Alice na Tauron Life Festival 2018. Również w Warszawie postanowiono mu złożyć hołd. 27 czerwca 2018 roku o godzinie 19:00 przy klubie Pogłos odbędzie się odsłonięcie specjalnego muralu, który wykona Bruno Althamer. Grafika pojawi się na ścianie budynku od ulicy Powązkowskiej.

Mural z Robertem Brylewskim w Warszawie

Co więcej w ogródku klubu odbędzie się specjalny koncert, na którym jazzowy zespół Pokusa zagra „Czarną płytę” Brygady Kryzys. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego eventu, to już teraz możecie dołączyć do wydarzenia na Facebooku:

Był kiedyś Jarocin

Fani punkowych klimatów powinni również zainteresować się imprezą Był kiedyś Jarocin, który odbędzie się 24 listopada 2018 roku we wrocławskim klubie A2. Ga-Ga, Zielone Żabki oraz Kat & Roman Kostrzewski, Proletaryat, Sztywny Pal Azji, The Bill, Moskwa i Closterkeller zaprezentują specjalne sety, na które składać się będą wyłącznie piosenki z ich jarocińskich występów.

Bilety w przedsprzedaży kosztują 80 złotych, zaś w dniu koncertu 100 złotych. Wejściówki można zakupić z systemu eBilet.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.