28.10.2016 16:39

Muse w nowym coverze na Halloween

Stęskniliście się za nowościami od brytyjskiego trio? Posłuchajcie numeru „New Kind Of Kick” z repertuaru The Cramps.

Muse w nowym coverze na Halloween
foto: kadr z wideo

Fani czekają na kolejne utwory od kapeli, choć ostatnia płyta „Drones” ukazała się w czerwcu 2015. Muse już zastanawia się nad nowym krążkiem i chce powrócić do muzycznych eksperymentów. Zapewne na studyjny materiał będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Tymczasem trio postanowiło sprawić swoim wielbicielom muzyczny prezent na Halloween w postaci coveru.

Muse wziął na warsztat cover The Cramps „New Kind Of Kick”. W teledysku wyreżyserowanym przez Toma Kirka zespół z przymrużeniem oka udaje muzyków amerykańskiej kapeli i trzeba przyznać, że Matt Bellamy świetnie wczuł się w rolę Luxa Interiora.

Zobaczcie, jak brzmi ten halloweenowy cover:

Muse ostatni raz wystąpił w Polsce 21 sierpnia 2016 roku w ramach Kraków Live Festival 2016. Formacja promowała wówczas wcześniej wspomniany krążek „Drones”, z którego pochodzą takie kawałki, jak „Mercy” czy „Psycho”. Zespół słynie ze spektakularnego koncertowego show i nie inaczej było w Krakowie.

Kolejna trasa ma być jeszcze bardziej spektakularna niż dotychczasowe koncerty. Glen Rowe w czasie konferencji MUSEXPO opowiedział o planach dotyczących scenicznych występów Brytyjczyków:

"

Chcemy stworzyć scenę z magnesów, żeby zespół mógł lewitować na pozostałych magnesach. Jest to kwestia, o której rozmyślam po nocach. Jeżeli są tutaj jacyś specjaliści w tej dziedzinie, proszę się ze mną skontaktować, bo to właśnie chcemy osiągnąć. "

Kapela rzeczywiście ma ekipę, która dwoi się i troi, żeby zachwycić fanów niesamowitym spektaklem. Czas pokaże czy Muse zdoła prześcignąć samego siebie.

Jak oceniacie nowy cover od Muse na Halloween?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Muse