Muse w nowym coverze na Halloween

Aleksandra Degórska
28.10.2016 16:39
Muse w nowym coverze na Halloween Fot. kadr z wideo

Stęskniliście się za nowościami od brytyjskiego trio? Posłuchajcie numeru „New Kind Of Kick” z repertuaru The Cramps.

Fani czekają na kolejne utwory od kapeli, choć ostatnia płyta „Drones” ukazała się w czerwcu 2015. Muse już zastanawia się nad nowym krążkiem i chce powrócić do muzycznych eksperymentów. Zapewne na studyjny materiał będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Tymczasem trio postanowiło sprawić swoim wielbicielom muzyczny prezent na Halloween w postaci coveru.

Muse wziął na warsztat cover The Cramps „New Kind Of Kick”. W teledysku wyreżyserowanym przez Toma Kirka zespół z przymrużeniem oka udaje muzyków amerykańskiej kapeli i trzeba przyznać, że Matt Bellamy świetnie wczuł się w rolę Luxa Interiora.

Zobaczcie, jak brzmi ten halloweenowy cover:

Muse ostatni raz wystąpił w Polsce 21 sierpnia 2016 roku w ramach Kraków Live Festival 2016. Formacja promowała wówczas wcześniej wspomniany krążek „Drones”, z którego pochodzą takie kawałki, jak „Mercy” czy „Psycho”. Zespół słynie ze spektakularnego koncertowego show i nie inaczej było w Krakowie.

Kolejna trasa ma być jeszcze bardziej spektakularna niż dotychczasowe koncerty. Glen Rowe w czasie konferencji MUSEXPO opowiedział o planach dotyczących scenicznych występów Brytyjczyków:

Chcemy stworzyć scenę z magnesów, żeby zespół mógł lewitować na pozostałych magnesach. Jest to kwestia, o której rozmyślam po nocach. Jeżeli są tutaj jacyś specjaliści w tej dziedzinie, proszę się ze mną skontaktować, bo to właśnie chcemy osiągnąć.

Kapela rzeczywiście ma ekipę, która dwoi się i troi, żeby zachwycić fanów niesamowitym spektaklem. Czas pokaże czy Muse zdoła prześcignąć samego siebie.

Jak oceniacie nowy cover od Muse na Halloween?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.