Muzycy Avenged Sevenfold czytają wredne tweety na swój temat w zabawnym wideo

Maciej Koprowicz
10.04.2018 13:59
Muzycy Avenged Sevenfold czytają wredne tweety na swój temat w zabawnym wideo Fot. kadr z wideo

Członkowie A7X musieli skonfrontować się z niemiłymi opiniami internautów na temat zespołu, ale zrobili to z dużym poczuciem humoru.

W świecie szołbiznesu – a także w internecie – dystans do siebie to podstawa. W przemyśle rozrywkowym nie brakuje złośliwców, w jadowity sposób komentujących każdy krok znanych postaci, wręcz czekających na jakąś ich wpadkę czy porażkę. Aż chce się zacytować słynnego trenera Jarząbka: „Inni, niektórzy, wtykają im szpilki. To nie ludzie – to wilki!”.

Jednak prawdziwe królestwo hejterów jest gdzieś indziej. Oczywiście, chodzi o internet. W sieci dużo łatwiej o zachowanie anonimowości, co sprzyja swobodnemu i niczym nieskrępowanemu obrzucaniu innych ludzi błotem. Szczególnie tych sławnych – nic tak nie cieszy internetowego trolla, jak „pojazd” po kimś, kto odniósł sukces.

Choć Piotr Rogucki w jednym z utworów Comy pytał retorycznie: „Po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?”, to wielu wykonawców nie przechodzi obojętnie wobec krytyki w wirtualnym świecie. Najczęściej artyści przełykają gorzką pigułkę i przechodzą nad tym do porządku dziennego, lecz nie brakuje też takich, którzy hejt biorą sobie aż za bardzo do serca.

Na szczęście Avenged Sevenfold należy do tej pierwszej grupy. Jak każdy znany zespół, A7X ma swoich antyfanów, którzy mało eleganckim językiem komentują jego poczynania w sieci. Amerykanie postanowili pokazać, że mają do tego dystans i na swoim oficjalnym profilu na YouTube zamieścili wideo, na którym… czytają hejterskie tweety na swój temat. Każdy wpis oczywiście opatrzony jest nickiem i zdjęciem profilowym autora.

„Dobra, Boże. W jaki sposób Avenged Sevenfold pasuje do Twojego boskiego planu? Skoro jesteś taki mądry, to wytłumacz mi ten syf”. „Macie rację, Avenged Sevenfold to mój pieprzony koszmar, za każdym razem kiedy słyszę którąś z waszych ohydnych zrzynek z Metalliki z lat 90.”. „Avenged Sevenfold sprawia, że chcę sobie urwać uszy, wsadzić je do blendera i wepchnąć do gardeł małych dzieci”. W jaki sposób Synyster Gates, Johnny Christ i Brooks Wackerman zareagowali na tak wyrafinowane obelgi? Sprawdźcie sami!

Po obejrzeniu tego filmiku chyba znamy już odpowiedź na postawione przez Piotra Roguckiego w piosence „Los, cebula i krokodyle łzy” pytanie. O ile ma się do siebie dystans, to czytając komentarze hejterów można się nieźle uśmiać.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.