Muzycy Decapitated aresztowani, oskarżeni o porwanie

Maciej Koprowicz
09.09.2017 23:14
Muzycy Decapitated aresztowani, oskarżeni o porwanie Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Członkowie polskiego zespołu deathmetalowego zostali oskarżeni o porwanie kobiety po koncercie w Stanach Zjednoczonych.

Wszyscy czterej muzycy zostali aresztowani po koncercie w Santa Ana w Kalifornii 8 września 2017 przez funkcjonariuszy biura szeryfa hrabstwa Los Angeles - taką informację podał serwis The Spokesman-Review. Są podejrzani o porwanie kobiety po koncercie w Spokane w stanie Waszyngton 31 sierpnia.

Obecnie członkowie Decapitated przebywają w więzieniu hrabstwa Los Angeles. Czeka ich ekstradycja do Spokane, gdzie przeprowadzone będzie przeciwko nim postępowanie. Tamtejsze służby są w trakcie dochodzenia.

Steve Graham, adwokat ze Spokane zatrudniony przez Decapitated oświadczył, że są świadkowie, którzy będą w stanie potwierdzić, że osoba, która oskarża muzyków o porwanie odwiedziła ich z własnej i nieprzymuszonej woli oraz rozstała się z nimi w dobrych relacjach.

Decapitated są w tej chwili na tournée po Ameryce Północnej, promującym ich siódmy album, „Anticult”, który ukazał się 7 lipca 2017.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.