Muzycy Megadeth i Anthrax wydają płytę i zaprezentowali teledysk do "Out Here"

Joanna Chojnacka
17.12.2018 16:09
Muzycy Megadeth i Anthrax wydają płytę i zaprezentowali teledysk do "Out Here" Fot. Instagram/thefrankbello

David Ellefson i Frank Bello stworzyli nowy projekt. Grupa Altitudes & Attitude opublikowała najnowszy utwór z płyty, która ukaże się już w styczniu 2019 roku. 

Basista grupy Megadeth David Ellefson i Frank Bello z Anthrax tworzą wspólny projekt pod nazwą  Altitudes & Attitude. Ich debiutancka płyta "Get It Out" ukaże się 18 stycznia 2019 roku pod barwami wytwórni Megaforce Records. Krążek będzie wynikiem czteroletniej pracy muzyków.

Altitudes & Attitude prezentuje utwór "Out Here"

Grupa opublikowała właśnie singiel  "Out Here" zapowiadający krążek wraz z tekstowym teledyskiem. Basista Anthrax, Frank Bello wyznał, że płyta jest dla niego bardzo osobista.

Nauczyłem się, że pisanie piosenek jest bardzo oczyszczające. Wiele z tekstów na płycie dotyczy moich wewnętrznych zmagań oraz wściekłości, która urosła do wielkich rozmiarów przez doświadczenia, które mnie spotkały. Od morderstwa mojego brata, przez ojca, który porzucił moją rodzinę, gdy byliśmy młodzi i zostawił nas bez środków do życia. Zawsze miałem w sobie gniew, muzyka bardzo pomaga mi sobie z nim radzić.

Z kolei David Ellefson skupia się na pozytywnych aspektach współpracy. Nie kryje entuzjazmu i przyznaje, że materiał jest wyjątkowy.

Album ma doskonały tytuł. To faktycznie muzyka, która żyła w nas od bardzo dawna. To bardzo duża część każdego z nas, której nie można usłyszeć w żadnym innym naszym projekcie.

Zespół zdradził już także, jak będzie wyglądała okładka płyty oraz opublikował pełną tracklistę albumu, na którym znajdzie się 13 utworów.

Tracklista Altitudes & Attitude "Get It Out":

 1. Get It Out
 2. Late
 3. Out Here
 4. Part Of Me
 5. Slip
 6. Talk To Me
 7. Leviathan
 8. Cold
 9. Another Day
 10. All There Is
 11. Booze And Cigarettes
 12. Tell The World
 13. Here Again
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.