27.07.2017 16:58

Muzycy Nickelback przeprosili Coreya Taylora za komentarz Chada Kroegera

Wokalista Stone Sour zdradził, że kapela już na samym początku sporu odcięła się od obraźliwych słów Kroegera.

Muzycy Nickelback przeprosili Coreya Taylora za komentarz Chada Kroegera
foto: Owen Sweeney / Invision / AP / Fotolink / East News; Everett Collecion / East News

Dziwne rzeczy się dzieją na linii Corey Taylor - Chad Kroeger. Wszystko zaczęło się, gdy wokalista Nickelback obraził Stone Sour mówiąc, że kapela brzmi jak Nickelback w wersji lite. Takie stwierdzenie spowodowało, że Taylor nieźle się zdenerwował i postanowił się odemścić. Nie dość, że wyzwał Kroegera od idiotów to stwierdził, że jest on tym dla rocka, czym KFC dla kurczaka.

Kroeger wybrał trudnego przeciwnika, bo jak wiadomo Corey Taylor nie daje sobie w kaszę dmuchać. Teraz muzyk się wygadał, że reszta muzyków Nickelback wcale nie wspiera swojego frontmana:

"

Ta sytuacja pokazuje, z jakim poziomem ego masz do czynienia. I mówiłem o tym od pierwszego dnia - to nie tyczy się reszty zespołu. Bo reszta chłopaków z Nickelback...  Gdy tylko pojawiła się ta sprawa zespół zadzwonił i przeprosił. Mówili coś w stylu: „To nie my, obiecujemy.”. "

Corey Taylor podkreślił, że muzycy są naprawdę miłymi ludźmi:

"

Wcześniej spędzałem z nimi trochę czasu i to są naprawdę super kolesie. Zrozumiałem, że to nie ich wina. Nie chcę zatem, żeby ludzie byli przeciwni grupie, bo nie są winni. "

Stone Sour miał swego czasu nawet propozycję od Nickelback, żeby występ jako ich support, ale muzycy odmówili. Obecnie kapela Coreya Taylora gra trasę z Kornem i promuje płytę „Hydrograd”, która pojawiła się na sklepowych półkach 30 czerwca 2017 roku

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Nickelback Corey Taylor Chad Kroeger