Muzycy Slayera, Anthrax i Testament zagrali „Seek & Destroy”
Robert Skowronski
12.10.2015 13:17
Muzycy Slayera, Anthrax i Testament zagrali „Seek & Destroy” Fot. kadr z wideo

Na scenie spotkała się śmietanka metalowych muzyków, by pod szyldem Metal Allegiance zagrać cover Metalliki w postaci „Seek & Destroy”. Zobaczcie jak im się to udało.

Do występu doszło w Tokio, a na estradzie pojawili się artyści znani z grup Anthrax, Slayer, Testament czy Death Angel. Kto dokładnie zaprezentował się przed azjatycką publicznością w coverze Metalliki?

  • Charlie Benante (Anthrax)
  • Scott Ian (Anthrax)
  • Frank Bello (Anthrax)
  • Alex Skolnick (Testament)
  • Chuck Billy (Testament)
  • Mark Osegueda (Death Angel)
  • Gary Holt (Exodus, Slayer)

Zobaczcie jak muzycy wypadli grając „Seek & Destroy”:

Metal Allegiance to supergrupa, której trzon tworzą Mike Portnoy za bębnami, David Ellefson na basie oraz Alex Skolnick jako gitarzysta. 18 września 2015 roku ukazał się debiutancki album zespołu, na którym można usłyszeć m.in. takich artystów, jak: Phil Anselmo, Chuck Billy, Andreas Kisser, Gary Holt, czy Cristina Scabbia.

Idea powstania formacji narodziła się w 2011 roku, jako chęć zjednoczenia ze sobą największych gwiazd rocka i metalu, by ci mogli oddać w projekcie swoją miłość do grania i występowania na żywo. Tak o krążku supergrupy mówi Mike Portnoy:

Bardziej podekscytowany i dumny z albumu Metal Allegiance już chyba być nie mogę.

To wykonanie moglibyśmy śmiało dopisać do naszego zestawienia coverów Metalliki zagranych przez znanych muzyków, gdzie znalazł się m.in. zespół Stone Sour.

Jak Wam się podoba „Seek & Destroy” w wersji Metal Allegiance?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.