Muzycy Slayera i Anthrax podjęli współpracę z Netflixem. Obowiązkowa pozycja dla fanów metalu

11.03.2021 11:19
Dave Lombardo Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Dave Lombardo oraz Scott Ian wzięli udział w tworzeniu ścieżki dźwiękowej do filmu Netflixa "Thunder Force". Premiera produkcji już 9 kwietnia 2021 roku.

"Thunder Force" to amerykańska komedia, która wkrótce pojawi się na platformie Netflix. Fabuła będzie osadzona w świecie zdominowanym przez superłotrów, w którym żyją dwie przyjaciółki. Jedna z nich odkrywa sposób na zyskanie supermocy, które pomogą bohaterkom wspólnie ochronić przed złoczyńcami rodzinne miasto.

Dave Lombardo i Scott Ian na ścieżce dźwiękowej do "Thunder Force"

Premierę filmu zaplanowano na 9 kwietnia 2021 roku. W rolach głównych na ekranie zobaczymy Melissę McCarthy ("Mów mi Vincent", "Ghostbusters. Pogromcy duchów"), Octavię Spencer ("Służące", "Chata") czy Jasona Batemana ("Hancock", "Szefowie wrogowie", "Zamiana ciał"). Za reżyserię i scenariusz produkcji odpowiada Ben Falcone ("Dusza towarzystwa", "Szefowa", "The Lonney Tunes Show").

Polecamy

Fanów metalu ucieszy jednak informacja dotycząca ścieżki dźwiękowej do filmu. Netflix podjął współpracę z prawdziwymi gigantami thrashu.

Na ścieżce dźwiękowej do "Thunder Force" pojawi się były perkusista Slayera - Dave Lombardo oraz gitarzysta Anthrax - Scott Ian. Informację o współpracy opublikował główny kompozytor odpowiedzialny za soundtrack produkcji, Fil Eisler:

Mam przyjemność nie tylko napisać muzykę do tego filmu, ale również mieć przy sobie dwóch idoli z dzieciństwa.

Dave Lombardo również skomentował swój udział w projekcie:

To było cudowne doświadczenie i genialne efekty. Dziękuję Fil, praca z tobą to czysta przyjemność.

Zwiastun filmu możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.