Muzycy Soundgarden pierwszy raz od śmierci Chrisa Cornella pojawią się razem na scenie

Aleksandra Degórska
19.04.2018 11:59
Muzycy Soundgarden pierwszy raz od śmierci Chrisa Cornella pojawią się razem na scenie Fot. Jack Plunkett/Invision/AP/link/East News

Artyści zagrają na wyjątkowym koncercie w Danii. Sprawdźcie szczegóły tego koncertu.

Jak podaje Pearl Jam Online pierwszy raz od śmierci Chrisa Cornella muzycy Soundgarden, gitarzysta Kim Thayil i perkusista Matt Cameron, spotkają się na jednej scenie. Do koncertu dojdzie podczas Northside Festival 8 czerwca 2018 w Danii.

Muzycy Soudgarden pojawią się jako specjalni goście podczas koncertu MC5, którzy świętują 50. lecie debiutanckiej płyty z 1969 roku „Kick Out the Jams”. Zespół zagra album w całości i oprócz artystów Soundgarden fani zobaczą również gościnnie Dona Wasa na basie i Marcusa Duranta z Zen Guerrilla na wokalu.

Cameron i Thayil pojawili się pierwszy raz publicznie po odejściu Cornella jesienią 2017 podczas charytatywnego wydarzenia Human Rights Watch wspierając wdowę po wokaliście, Vicky Cornell. Natomiast basista Ben Shepherd jak na razie nie występuje, ani nie pokazuje się publicznie.

Ostatni-utwor-ktory-wykonal-przed-smiercia-Chris-Cornell-to-In-My-Time-of-Dying-Led-Zeppelin_article Fot. foto: Retna / Photoshot / Reporter / East New

Śmierć Chrisa Cornella

Wokalista popełnił samobójstwo zmarł 18 maja 2017 w hotelu w Detroit. Wdowa po Chrisie Cornellu próbuje nie obwiniać siebie za śmierć męża, co nie jest wcale takie proste. Raport toksykologiczny wykazał, że w organizmie wokalisty znajdowało się sporo substancji, które występują w lekach na receptę.

Wdowa po frontmanie wyznała, że Chris Cornell był radosną oraz pełną ciepła osobą i nie było widać żadnych oznak depresji. Również Tom Morello ciepło wspomina zmarłego kolegę z Audioslave.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.