18.05.2017 11:55

Muzycy reagują na śmierć Chrisa Cornella

Ta informacja zszokowała wszystkich fanów wokalisty Soundgarden. Muzyczne środowisko wyraziło swój żal spowodowany tą stratą.

Muzycy reagują na śmierć Chrisa Cornella
foto: 0000533 / Reporter / East News

Muzyk zmarł niespodziewanie 17 maja 2017 i jak na razie nie znamy przyczyny jego śmierci. 18 maja 2017 roku o godzinie 17:00 odbędzie się w Antyradiu specjalne wydanie Kasprologii poświęcone Chrisowi.

Jest to kolejna legendarna postać muzyki grunge'owej, która odeszła i pozostawiła po sobie pustkę. Informacja o jego śmierci poruszyła wszystkich fanów rocka, jak również samych muzyków - tych, którzy znali go osobiście, bądź zainspirowali się twórczością Cornella.

Oto wpisy takich artystów, jak Skunk Anansie, Dave Navarro czy Scott Ian, którzy postanowili za pośrednictwem serwisów społecznościowych złożyć hołd wokaliście.

"

Szokująca informacja. Myślami jestem z jego rodziną i przyjaciółmi. Idę odpalić „Badmotorfinger”. "

"

Jestem tak bardzo bardzo zszokowany informacją o Chrisie Cornellu! To tak okropna i smutna strata! Jestem myślami z jego rodziną! Spoczywaj w pokoju. "

"

Właśnie usłyszałem informację o śmierci Chrisa Cornella, jestem bardzo tym zasmucony. Przesyłam oznaki miłości do jego rodziny oraz zespołu. Say Hello 2 Heaven. "

"

Spoczywaj w pokoju. Chris był dla mnie jako kompozytora najbardziej wpływowym wokalistą. Widziałem go na koncercie kilka dni temu. Jestem kompletnie zdruzgotany. "

"

Pamiętam, jak Chris Cornell był z nami w trasie dawno temu. Pamiętam, że piliśmy piwo po Melvins. Zawsze myślałem, że spotkamy się jeszcze kiedyś. "

"

Mam łzy w oczach, bo to był twój ostatni wpis na Twitterze. Graliśmy z wami w 1992 roku. Dzięki za twój głos, będzie nam ciebie brakowało. "

"

Spoczywaj w pokoju Chrisie Cornellu, naprawdę kochaliśmy Soundgarden, posiadałeś jeden z najlepszych rockowych głosów wszech czasów. Łączymy się z jego rodziną. "

"

Bardzo bardzo smutna wiadomość dotycząca tego, że straciliśmy kolejnego niezwykle utalentowanego człowieka. Spoczywaj w pokoju bracie. "

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Chris Cornell Soundgarden