Muzycy reagują na śmierć Lemmy'ego

Jakub Gańko
29.12.2015 11:10
Muzycy reagują na śmierć Lemmy'ego Fot. Oskar Olczak / Antyradio.pl

Informacja o odejściu lidera Motorhead poruszyła rockową i metalową brać. Muzycy z całego świata składają hołd Lemmy'emu Kilmisterowi. Zobaczcie ich reakcje.

To jeden z tych smutnych dni, który wielu z nas będzie wspominać po latach słowami „pamiętam, że o śmierci Lemmy'ego dowiedziałem się...”. Wszyscy jesteśmy głęboko poruszeni tym wydarzeniem. Muzyk do ostatniej chwili poświęcał się muzyce. Nawet gdy zły stan zdrowia nakazywał mu przerywać koncerty, nie rezygnował z występowania na żywo. Nigdy nie dbał o komercyjny potencjał swojej twórczości, czym zaskarbił sobie szacunek fanów i kolegów po fachu. Teraz tym bardziej będzie brakować jego postawy.

Zobaczcie, jak na wiadomość o śmierci Lemmy'ego zareagowali m.in. Ozzy Osbourne, muzycy Metalliki czy Foo Fighters.

Straciłem dziś jednego z moich najlepszych przyjaciół, Lemmy'ego. Będzie nam go bardzo brakować. Był wojownikiem i legendą. Zobaczymy się po drugiej stronie.

Lemmy, jesteś jednym z głównych powodów, dla których ten zespół istnieje. Będziemy Ci zawsze wdzięczni za wszystkie inspiracje.

Jeden z ostatnich prawdziwych ludzi wyjętych spod prawa opuścił budynek.

Straciliśmy przyjaciela i legendę. Moje serce jest złamane. Spoczywaj w pokoju, Lemmy. Urodzony by przegrać, żyjący by wygrać.

O rany. Lemmy został dopuszczony do wielkiej tajemnicy. Jeden z największych rockmanów wszech czasów. Niesamowicie unikalny basista. Mój bohater. Łał.

Będę tęsknić za Tobą, kolego, i za naszymi rozmowami. Zawsze stanowiłeś filar godności. Spoczywaj w pokoju.

Żegnaj, Lemmy. Kocham Cię, bracie.

Miałem 16 lat, kiedy kupiłem ten album. Dziękuję Ci za przyjaźń i inspirację. Spoczywaj w pokoju.

Lemmy był prawdziwą rockową ikoną, jednością głosu i ducha. Metalowe flagi zostały dziś opuszczone do połowy, by oddać cześć niezrównanemu Asowi Pik.

Wiódł życie pełne marzeń i dostał się na sam szczyt. To on był Motorhead i GRAŁ ROCK AND ROLLA!

KU*WA!!! Spoczywaj w pokoju, Lemmy. Smutno, że tylu z nas to przeczuwało, ale nikt nie spodziewał się, że naprawdę do tego dojdzie... Wszyscy wierzyliśmy, że będziesz żył wiecznie.

Spoczywaj w pokoju, Lemmy. Kawał chłopa, który nie tracił czasu na idiotów. Będziemy za Tobą tęsknić, bracie. Dziękujemy za lata pełne niezachwianego, rock'n'rollowego kopania tyłków.

Boże, pobłogosław Lemmy'ego. 1945-2015.

Lemmy, spoczywaj w pokoju. Tak nam przykro, że odszedłeś. Dołączam do niezliczonych dusz, które będą za Tobą tęskniły i które kochały Cię tak mocno.

To smutny dzień. Straciliśmy Lemmy'ego, legendę pośród legend. Z wyrazami największego szacunku, spoczywaj w pokoju, mój przyjacielu.

Zwykle nie piszemy o śmierciach (bez urazy), ale Lemmy był jak prawdziwy superbohater. To istny Ragnarok. Walcz w Valhalli, Lem!

Lemmy - Motorhead. Co tu więcej dodawać?

Bardzo mi przykro słyszeć o śmierci Lemmy'ego. Straciliśmy prawdziwą legendę. Spoczywaj w pokoju.

Lemmy był wspaniałym basistą, kompozytorem i przede wszystkim przyjacielem. Powiedzieć, że będziemy za nim tęsknić, to mało. Był i zawsze będzie Legendą. Nigdy Cię nie zapomnimy, ani pięknych chwil spędzonych w trasie.

Byłeś dla mnie taki dobry, naturalnie mnie wspierałeś i zachęcałeś, byłeś brutalnie szczery. Dzięki, Lemmy. Jesteś legendą, będziemy za Tobą tęsknić!

Z wielkim smutkiem dowiedzieliśmy się o odejściu jednego z naszych bohaterów. Spoczywaj w pokoju.

Jakie są Wasze wspomnienia związane z muzyką Motorhead?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.