Muzycy reagują na śmierć gitarzysty All That Remains

Aleksandra Degórska
18.10.2018 12:03
Muzycy reagują na śmierć gitarzysty All That Remains  Fot. kadr z wideo

Artyści grup Slipknot, Lacuna Coil, Bad Wolves postanowili w social mediach opisać swój smutek z powodu śmierci gitarzysty All That Remains.

Niestety 17 października 2018 roku muzycy All That Remains poinformowali swoich fanów na Instagramie o tym, że w wieku 49 lat zmarł Oli Herbert. Jak na razie nie podano oficjalnej przyczyny śmierci, ale pojawiły się informacje, że doszło do wypadku z jego domu.

Oli Herbert założył All That Remains w 1998 roku i zagrał na wszystkich 9 albumach zespołu. Członkowie grupy nazwali go nieocenionym przyjacielem i niesamowitym talentem. Jego śmierć zszokowała wielu fanów, przyjaciół, jak również muzyków, którzy postanowili w social mediach podzielić się swoimi wspomnieniami związanymi z gitarzystą.

Muzycy reagują na śmierć gitarzysty All That Remains

Corey Taylor z grup Slipknot, Stone Sour

Cholerna szkoda, łączę się w bólu z jego rodziną, kapelą i przyjaciółmi.

Mark Tremonti z grup Alter Bridge, Tremonti

Żegnaj Oli Herbert... wspaniały talent i wspaniały człowiek.

Doc Coyle z grup Bad Wolves i God Forbid

Będę tęsknić za moim kumplem.

Christina Scabbia z grupy Lacuna Coil

Oto informacje, którymi nigdy nie chciałam się dzielić. Jestem w głębokim smutku z powodu śmierci Oliego Herberta z All That Remains. Zawsze będę go pamiętać, jako dobrego, miłego i spokojnego człowieka. Nazywaliśmy go czarodziejem z powodu długich włosów i brody, jak również z powodu jego magicznej gry na gitarze. Składam kondolencje kapeli i jego rodzinie. 

All That Remains na razie nie podał informacji, co dalej z kapelą. Dyskografię grupy zamyka wydany w 2018 roku album „Victim Of A New Disease”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.