3 muzyczne pytania w Milionerach. Uczestniczka poległa, bo nie znała "Blues Brothers"

06.09.2019 12:44
3 muzyczne pytania w Milionerach. Uczestniczka poległa, bo nie znała "Blues Brothers" Fot. Bartosz KRUPA/East News

Kobieta mogła wygrać 125 tysięcy złotych, ale poległa na pytaniu dotyczącym "Blues Brother".

W popularnym teleturnieju Milionerzy co rusz pojawiają się muzyczne oraz filmowe pytania. W nowym sezonie programu jedna z uczestniczek musiała odpowiedzieć na pytanie związane z klipem Gotye warte 250 tysięcy złotych. Również Malwina Pawlęty z Lubonia, która dotarła do finału gry, musiała wykazać się swoją znajomością muzyczną.

3 muzyczne pytania w Milionerach. Uczestniczka poległa, bo nie znała "Blues Brothers"

Kobieta otrzymała aż 3 pytania muzyczne - pierwsze warte 2 tysięcy złotych dotyczyło słynnej piosenki Urszuli i brzmiało: "U Kory jest "polana w leśnym gąszczu schowana", a u Urszuli...". Uczestniczka miała do dyspozycji odpowiedzi "dmuchawce, latawce, wiatr", jak również "sad wiosenny, rozgrzany i senny", "po łąkach bąk brzdąka" oraz "cieplejszy wieje wiatr". Oczywiście pierwsza odpowiedź jest właściwa i kobieta odpowiedziała prawidłowo.

Przeczytaj także

Pytanie warte 40 tysięcy złotych dotyczyło prawdziwego imienia i nazwiska Bono, frontmana U2. Kobieta miała takie odpowiedzi do wyboru: Farrokh Bulsara, Paul David Hewson, Curtis James Jackson oraz Reginald Kenneth Dwight. Uczestniczka Milionerów miała problem z odpowiedzią i skorzystała z opcji koła ratunkowego dzwonią do znajomego, który zasugerował jej prawidłową odpowiedź Paul David Hewson.

Natomiast pytanie za 125 tysięcy złotych sprawiło sporo trudności kobiecie. Prowadzący Hubert Urbański zapytał, kto w filmie "Blues Brothers" grał właściciela sklepu, w którym muzycy chcieli kupić instrumenty? Uczestniczka miała do wyboru następujące nazwiska: Jose Feliciano, Stevie Wonder, Ray Charles i Andrea Bocelli i wybrała Wondera, co jednak jest złą odpowiedzią. W filmie pojawił się Ray Charles. Kobieta zakończyła grę z 40 tysiącami złotych.

Zobacz także: W "Milionerach" padło muzyczne pytanie za 125 tys. Chodziło o instrument

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.