Muzyczne pytanie w Milionerach. Zdobylibyście 75 tysięcy złotych?

Aleksandra Degórska
15.03.2019 10:56
Milionerzy|undefined Fot. VIPHOTO/East News

A czy Wy znalibyście prawidłową odpowiedź na to muzyczne pytanie w Milionerach?

Teleturniej Milionerzy cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Program prowadzony przez Huberta Urbańskiego powrócił w wiosennej ramówce TVN i przyciągnął wszystkich tych, którzy chcieliby w krótkim czasie się wzbogacić. Zasady są proste - spośród 6 osób poprzez rundę kto pierwszy, ten lepszy wyłaniana jest jedna osoba, która może zdobyć milion złotych, jeśli dobrze odpowie na 12 pytań.  

Milionerzy: Muzyczne pytanie warte 75 tysięcy złotych

W teleturnieju często padają pytania związane z muzyką - już w tym sezonie Huber Urbański zapytał o instrument muzyczny, jak również piosenkę z serialu "Westworld". W ostatnim odcinku Katarzyna Kant-Wysocka stała się 3 uczestnikiem programu, któremu udało się wygrać główną nagrodę - milion złotych. Po drodze do wygranej trafiła jednak na muzyczne pytanie za 75 tysięcy złotych.

Przeczytaj także

Hubert Urbański zadał następujące pytanie:

Wokalista którego zespołu zakochał się w Polsce i przeprowadził do Poznania?

Uczestniczka miała do wyboru odpowiedzi: Black Sabbath, The Rolling Stones, Genesis oraz The Beatles. Katarzyna odpowiedziała dobrze typując Genesis. Chodzi o wokalistę Raya Wilsona, który śpiewał w zespole w latach 1996–1998 i nagrał z kapelą płytę "…Calling All Stations…". Muzyk nawet udostępnił kadr z pytaniem z Milionerów na swoim oficjalnym profilu na Facebooku:

Ray Wilson zakochał się w Gosi Mielech, tancerce Polskiego Teatru Tańca i postanowił przeprowadzić się do Poznania, gdzie założył Fundację Raya Wilsona. Wokalista cały czas koncertuje grając swoje solowe kawałki oraz piosenki Genesis.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.