15.03.2019 10:56

Muzyczne pytanie w Milionerach. Zdobylibyście 75 tysięcy złotych?

A czy Wy znalibyście prawidłową odpowiedź na to muzyczne pytanie w Milionerach?

Milionerzy
foto: VIPHOTO/East News

Teleturniej Milionerzy cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Program prowadzony przez Huberta Urbańskiego powrócił w wiosennej ramówce TVN i przyciągnął wszystkich tych, którzy chcieliby w krótkim czasie się wzbogacić. Zasady są proste - spośród 6 osób poprzez rundę kto pierwszy, ten lepszy wyłaniana jest jedna osoba, która może zdobyć milion złotych, jeśli dobrze odpowie na 12 pytań.  

Milionerzy: Muzyczne pytanie warte 75 tysięcy złotych

W teleturnieju często padają pytania związane z muzyką - już w tym sezonie Huber Urbański zapytał o instrument muzyczny, jak również piosenkę z serialu "Westworld". W ostatnim odcinku Katarzyna Kant-Wysocka stała się 3 uczestnikiem programu, któremu udało się wygrać główną nagrodę - milion złotych. Po drodze do wygranej trafiła jednak na muzyczne pytanie za 75 tysięcy złotych.

Milionerzy
Milionerzy
Przeczytaj także Milionerzy: muzyczne pytanie o instrument. Zdobylibyście 20 tysięcy?

Hubert Urbański zadał następujące pytanie:

"

Wokalista którego zespołu zakochał się w Polsce i przeprowadził do Poznania? "

Uczestniczka miała do wyboru odpowiedzi: Black Sabbath, The Rolling Stones, Genesis oraz The Beatles. Katarzyna odpowiedziała dobrze typując Genesis. Chodzi o wokalistę Raya Wilsona, który śpiewał w zespole w latach 1996–1998 i nagrał z kapelą płytę "…Calling All Stations…". Muzyk nawet udostępnił kadr z pytaniem z Milionerów na swoim oficjalnym profilu na Facebooku:

Ray Wilson zakochał się w Gosi Mielech, tancerce Polskiego Teatru Tańca i postanowił przeprowadzić się do Poznania, gdzie założył Fundację Raya Wilsona. Wokalista cały czas koncertuje grając swoje solowe kawałki oraz piosenki Genesis.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Genesis Milionerzy