06.09.2018 08:02

Muzyk Kabanosa miał poważny wypadek samochodowy. Jego siostra zbiera na leczenie

Perkusista zespołu Kabanos miał wypadek 3 września 2018. Powrót do zdrowia będzie wymagać dużych pieniędzy i jego siostra stworzyła w tym celu zbiórkę.

Perkusista Kabanosa miał wypadek samochodowy
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Rano 3 września 2018 roku na drodze ekspresowej S8 w kierunku Wrocławia doszło do poważnego wypadku. Na pasie awaryjnym stało osobowe auto, w które uderzyła ciężarówka. Pasażerami okazali się być perkusista Kabanosa, Marcin Dudzicki oraz jego dziewczyna Asia.

Oboje zostali poważnie ranni i przetransportowani śmigłowcem do szpitala. Natomiast kierowca ciężarówki nie został ranny i był trzeźwy.

Perkusista Kabanosa miał wypadek

Jeszcze wieczorem 3 września 2018 Kabanos poinformował fanów o stanie perkusisty:

kabanos wpis

Siostra muzyka, Joanna Dudzicka, postanowiła stworzyć zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację brata za pośrednictwem platformy zrzutka.pl. Kobieta zdradziła, w jakim stanie jest Marcin:

"

W dniu 3 września Dudzik miał wypadek, podczas którego oboje zostali mocno poturbowani – Marcin po wielogodzinnej operacji we Wrocławiu ma wyciętą śledzionę i złamany kręgosłup w odcinku szyjnym. Choć rusza rękami i nogami, czeka go długa i kosztowna rehabilitacja – i tu wkraczacie Wy. "

Joanna mocno zachęca wszystkich fanów do zaangażowania się w akcję:

"

Zarówno w życiu prywatnym jak i na koncertach dawał z siebie wszystko – teraz, w imieniu jego oraz najbliższych proszę, abyśmy razem dali z siebie wszystko, by jak najszybciej wrócił do nas. "

Celem jest zebranie 100 000 złotych na leczenie. Trzymamy kciuki, by perkusista szybko wrócił do formy i do muzykowania.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Kabanos