10.02.2015 14:49

Muzyk Mastodona wywalony z Grammy!

Brent Hinds nie zdobył z zespołem statuetki za piosenkę „High Road”, ale na rozdaniu nagród bawił się dobrze. Według ochroniarza – aż za dobrze.

Muzyk Mastodona wywalony z Grammy!
foto: LFI / Photoshot / Reporter / East News

Nie poszło o pokazywanie środkowego palca. Na to organizatorzy byli przygotowani – wcześniej inny nominowany zapowiedział, że ma wielką ochotę to zrobić.

Mastodon Grammy - Picture Perfect REX EAST NEWS

Przyczyną nie były też stroje – baseballowy uniform ani garnitur w baloniki wraz z zieloną koszulą i oczojebnymi butkami perkusisty Branna Dailora. Szczegółowo niedzielną awanturę zrelacjonował Ben Weinman, założyciel i gitarzysta The Dillinger Escape Plan, oraz przyjaciel poszkodowanego z pobocznego projektu Giraffe Tongue Orchestra.

"

Brent Hinds został wyrzucony z gali za wysypanie na podłogę zawartości swojej torby – bielizna, pieniądze i zioło były wszędzie, a on ich nie podnosił. „– Proszę pana, musi pan wyjść. – Dlaczego? – Gdyż nie wie pan, jak się zachować!”. "

ben-weiman

Muzycy Mastodona po prostu świetnie się bawili. Nic nie robili sobie z tego, że piosenka „High Road” z ich ostatniej płyty „Once More ‘Round the Sun” z czerwca 2014 roku pozostała niedoceniona, a metalową nagrodę sprzed nosa zgarnął im Tenacious D z coverem Dio „The Last in Line”.

W końcu tytuł najlepiej ubranego człowieka na gali dla Brenta Hindsa, przyznany przez najważniejszą amerykańską ligę baseballu, to też nie lada wyróżnienie!

MLB-mastodon

Gala się skończyła, ale zabawa trwa dalej. Mastodon szykuje już kolejną płytę. Chyba za rok znów chce pojawić się na rozdaniu Grammy…

Urszula Drabińska
Tagi: Duperele Mastodon