Muzyk nagrał "Nie ma fal" i intro do "Na Wspólnej" w metalowych wersjach

Joanna Chojnacka
25.01.2019 16:43
Muzyk nagrał "Nie ma fal" i intro do "Na Wspólnej" w metalowych wersjach Fot. Adam Burakowski/REPORTER/East News

Refren "Nie ma fal" utworu z najnowszej płyty Dawida Podsiadły znają już niemal wszyscy. Ale jak brzmiałaby kompozycja w metalowej aranżacji? Sprawdźcie!

Utwór "Nie ma fal" z najnowszej płyty Dawida Podsiadły niemal natychmiast wpada w ucho dzięki chwytliwemu refrenowi. W sieci pojawia się coraz więcej nowych wersji numeru. Parodię teledysku Dawida stworzyli już między innymi twórcy kanału Na Pełnej, z kolei Kasia Nosowska wykorzystała utwór do obrony dzików. Tym razem w serwisie YouTube możemy posłuchać coveru "Nie ma fal" w wersji dla tych, którzy lubią ciężkie brzmienia

Dawid Podsiadło "Nie ma fal" w metalowej wersji 

Szymon Domański podjął wyzwanie i stworzył cover "Nie ma fal" w wersji metalowej. Młody muzyk wykorzystał w swojej wersji gitarę, bas i perkusję. Chłopak na swoim kanale opublikował już wcześniej metalowe wersje utworów Dra Dre, Adele czy Golec uOrkiestry. Jeden z ciekawszych elementów twórczości Szymona to metalowe intra do polskich seriali takich jak "Na Wspólnej" czy "Dlaczego ja?".

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.