14.08.2019 12:43

Muzyk wsypał swojej żonie metamfetaminę do drinka i groził policji bronią

Perkusista najwidoczniej chciał się zemścić na żonie, która postanowiła z nim się rozstać.

Muzyk dosypać narkotyki do drinka żony
foto: shutterstock.com

Historie o tym, że w lokalach czy na imprezach nieznajomi dosypują czegoś do drinków dziewczyn, nauczyły wiele osób tego, by uważać na to, co się pije. Jednak kto może się spodziewać, że to właśnie małżonek może być niebezpieczną osobą, która dosypuje podejrzane substancje swojej drugiej połówce... Były perkusista metalowej grupy Weedeater, Keith Kirkum, który przyjął pseudonim Michael Joseph Kirkum, trafił do więzienia właśnie z tego powodu - dosypał swojej małżonce do drinka metamfetaminę.

Muzyk wsypał swojej żonie metamfetaminę do drinka i groził policji bronią 

Jak podaje portal khq.com, żona muzyka postanowiła się rozwieść i wynajęła adwokata. Wieczorem kobieta nalała sobie rum i następnego dnia trafiła do szpitala. Już po wypiciu drinka zauważyła, że trunek ma dziwny smak. Kobieta miała problemy z zaśnięciem, a gdy wybrała się do medyków, badania wykazały, że ma w krwi metamfetaminę.

Dziewczyna pokazała, jak na festiwalu nieznany mężczyzna dosypał jej czegoś do drinka
Dziewczyna pokazała, jak na festiwalu nieznany mężczyzna dosypał jej czegoś do drinka
Przeczytaj także Dziewczyna pokazała, jak na festiwalu nieznany mężczyzna dosypał jej czegoś do drinka

Gdy policja zjawiła się pod domem Kirkuma, przywitał ich z bronią, którą prędko rzucił i zaczął uciekać. Funkcjonariusze jednak szybko złapali muzyka. Artysta przebywa obecnie w areszcie i usłyszał zarzut napaści na kobietę, stawiania oporu podczas aresztu oraz przemoc wobec dzieci. Rum z jego domu został wysłany do laboratorium, możliwe, że muzyk usłyszy kolejne zarzuty. Jak na razie muzyk może wyjść za kaucją, która wynosi 100 000 dolarów.

Zobacz także: Muzyk został oskarżony o przemoc domową. W jego mieszkaniu znaleziono zakrwawioną kobietę

Tagi: Duperele